23.09.2022.

[VIDEO] Pobjeda Gorice u prijateljskoj utakmici

[VIDEO] Pobjeda Gorice u prijateljskoj utakmici HNK GORICA - NK DOMŽALE 3-2 (0-1)
Velika Gorica. Gradski stadion. Sudac: Alen Hrgović. Pomoćnici: Danijel Rožić i Marko Kovač.
STRIJELCI: 0-1 Durdov (7'), 1-1 Julardžija (61' - 11m), 2-1 Vujnović (70'), 2-2 Jakupović (85'), 3-2 Vujnović (88' - 11m)
GORICA: Žiger - Wague, Jovičić (Steenvoorden od 46.), Marjanović (Cruce od 71.), Brlek (Nezirović od 56 (Sim od 71.)) - Kapulica (Tomek od 56.), Julardžija - Mitrović (Rakas od 71.), Cruz (Wallace od 56.), Prokop (Korca od 56.)- Jurić D. (Vujnović od 46.) Trener Igor Angelovski.

Gorica je preokretom u drugom poluvremenu pobijedila Domžale u prijateljskoj utakmici s 3-2. Trener Angelovski kazao je da iako rezultat u prijateljskim utakmicama nije u prvom planu, da će ova pobjeda igračima dobro doći za ono što ih čeka u nastavku prvenstva.