04.03.2024.

Rudeš u sudačkoj nadoknadi uzeo sva tri boda

Rudeš u sudačkoj nadoknadi uzeo sva tri boda NK RUDEŠ - HNK GORICA 2:1 (1:1)
Zagreb. Stadion Kranjčevićeva. Sudac: Jakov Titlić (Potravlje). Pomoćnici: Hrvoje Radić (Split) i Ivan Janić (Ilok). VAR: Mario Zebec (Varaždin). AVAR: Kristijan Novosel (Gat).
GORICA: Banić - Matković, Krizmanić, Maloča, Štiglec - Pršir, Mrzljak - Rukavina, Lazarov, Mitrović - Matavž. Trener: Dinko Jeličić.
STRIJELCI: 1-0 ĆORIĆ (11m - 26'), 1-1 MATAVŽ (39') , 2-2 MAŠALA (90+3')
ŽUTI KARTONI: Gorica: Soldo, Matković
CRVENI KARTONI:

⏸️ 90+5' Kraj.

⚽ 90+3' Gol. Mašala postiže pogodak za vodstvo Rudeša u trećoj minuti sudačke nadoknade.

🟨 90+1' Matković je dobio žuti karton.

➕ 90' Igrat će se najmanje četiri minute sudačkog dodatka.

🔁 89' Dvostruka izmjena kod Rudeša. Iz igre izlaze Doležal i Pasariček, a ulaze Kruslin i Pavković.

🟨 78' Prvi žuti karton na utakmici dobio je Soldo, kojemu je to treći žuti pa neće moći igrati protiv Hajduka iduće kolo.

🔁 76' Trener Jeličić se odlučio na dvostruku izmjenu. Iz igre izlaze Mrzljak i Mitrović, a ulaze Soldo i Jurić.

🔁 70' Petković zamijenjuje Špeljaka u sastavu Rudeša.

🔁 61' Kod Gorice umjesto Lazarova ulazi Kapulica.

🔁 60' Prve promjene na utakmici. Srbljinović je zamijenio Ćorića, a Mašala je ušao umjesto Latkovića.

❗55' Pokušao je sada i kapetan Gorice pucati iz daljine, ali ni ta lopta nije završila u mreži.

❗51' Rukavina je pucao iz daljine u blok, a nakon toga Prširov pokušaj s nekih 25 metara odlazi malo pored gola.

❗49' Špeljak pogađa vratnicu, ali dosuđeno je i zaleđe.

▶️ 46' Počelo je drugo poluvrijeme. Nema promjena u sastavima.

⏸️ 45+2' Kraj prvog dijela. Rezultat je 1-1.

➕ 45' Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade.

⚽ 39' GOOOL! Gorica je izjednačila preko Tima Matavža koji postiže svoj peti pogodak ove sezone. Štiglec je ubacio s lijeve strane, a Matavž iz okreta zabija za 1-1.

❗34' Štiglec nakon odbijanca puca visoko preko gola.

⚽ 26' Gol. Nakon VAR provjere, sudac Titlić pokazao je na bijelu točku, s koje je precizan bio Ćorić. Rudeš vodi 1-0.

❗17' Sjajnu priliku je sada imala momčad Gorice. Rukavina je lijepo poslao za Mitrovića, ali u zadnji tren je to spasio branič domaćina.

❗6' Rudeš ponovno prijeti. Prvo je Maloča očistio u pravi trenutak, a zatim je Doležal pucao pored gola.

❗4' Prva prilika za domaćina. Ćorić je pucao s velike udaljenosti, ali na našu sreću, lopta prolazi pored gola.

▶️ 1' Počela je utakmica 25. kola SuperSport HNL-a protiv Rudeša na stadionu u Kranjčevićevoj.

Matković od prve minute danas, Majstorović nakon četiri mjeseca ponovno u sastavu!