30.12.2022.

Remijem zaključen prvi dio priprema

Remijem zaključen prvi dio priprema Gorica je u trećoj utakmici u sklopu zimskih priprema remizirala s Lokomotivom. Trener Željko Sopić odlučio je za sljedećih 11 koji su započeli susret u Velikoj Gorici: Banić - Raspopović, Steenvoorden, Bralić, Krizmanić - Suk, Mrzljak - Petković, Kapulica, Fućak - Jurić.

Prvo poluvrijeme bez previše prilika završilo je 0-0. Nakon kratkog predaha, susret su nastavili isti igrači, a onda u 55. minuti u igru ulaze: Žiger - Majstorović, Ćosić, Matković, Marjanović - Julardžija, Skrbin - Vujnović, Fruk, Brlek - Cruz. Pet minuta nakon izmjena u Goričkom sastavu, gosti dolaze u vodstvo pogotkom Sandra Kulenovića s bijele točke.

I onda, prije sučevog zvižduka, nakon jedne lijepe akcije, Nikola Vujnović postiže pogodak za konačnih 1-1.

Današnjom utakmicom nogometaši Gorice zaključili su prvi dio priprema neporaženi, a s pripremama će nastaviti u Medulinu, od 2. siječnja.