28.05.2023.

Poraz u zadnjem kolu: Dinamo - Gorica 4:1

Poraz u zadnjem kolu: Dinamo - Gorica 4:1 GNK DINAMO - HNK GORICA 4:1
Zagreb. Stadion Maksimir. Sudac: Ivan Bebek (Rijeka). Pomoćnici: Luka Pajić (Rijeka) i Goran Perica (Šibenik). Četvrti sudac: Dario Kulušić (Šibenik). VAR: Marin Vidulin (Kanfanar). AVAR: Goran Pataki (Đakovo).
GORICA: Radošević - Tomečak, Bralić, Steenvoorden, Krizmanić - Pršir, Mrzljak - Ndockyt, Fruk, Mitrović - Fućak. Trener Željko Sopić.
STRIJELCI: 0-1 Ndockyt (5), 1-1 Ljubičić (23), 2-1 Ivanušec (33), 3-1 Špikić (80), 4-1 Perić (88)
ŽUTI KARTONI: Gorica: Ndockyt
CRVENI KARTONI: -

⏸ 90' Kraj utakmice. Dinamo - Gorica 4-1.

⚽ 88' GOL. Perić zabija za 4-1 na Maksimiru.

🔁 85' Promjena i u sastavu Gorice. Igru je napustio Tomečak, u igri je Matavž.

🔁 84' Umjesto Livakovića, na vrata je stao Zagorac, Theophile je zamijenio Šutala, a Menalo Bočkaja.

⚽ 81' GOL. Dinamo vodi 3-1, strijelac je Špikić.

❗79' Snažan udarac Vojtka obranio je vratar Livaković.

🔁 74' Umjesto Pršira u igri je Vojtko.

🔁 74' Prva promjena u sastavu domaćina. Špikić i Drmić zamijenili su Topića i Petkovića.

❌⚽ 58' Radošević brani jedanaesterac Petkoviću.

🔁 54' Nova promjena u sastavu Gorice. Igru su napustili Fruk i Mitrović, a ušli su Kapulica i Majstorović.

❌⚽ 53' Nakon provjere VAR-a, poništen je pogodak Ivanušeca za 3-1 zbog zaleđa Moharramija.

🔁 46' U svlačionici je ostao Fućak, a zamijenio ga je Vujnović.

⏸ 45+1' Kraj prvog dijela. Rezultat je 2-1.

➕ 45' Igrat će se minuta sudačke nadoknade.

⚽ 33' GOL. Deset minuta nakon izjednačenja, domaćin je u vodstvu, a strijelac za 2-1 na Maksimiru je Ivanušec.

❗30' Ivanušec šalje loptu preko gola.

❗26' Ivanušec je ubacio loptu iz kornera, najviši u skoku bio je Topić, ali Radošević je uspio sačuvati mrežu.

⚽ 23' GOL. Dinamo je izjednačio pogotkom Ljubičića.

❗12' Sjajna reakcija Radoševića, koji brani snažan pokušaj Petkovića.

⚽ 5' GOOOOL! Gorica vodi protiv Dinama! Svoj treći pogodak u dresu Gorice postigao je Merveil Ndockyt na asistenciju kapetana Mrzljaka.

▶️ 1' Pred nama je posljednjih 90 minuta ove sezone! Počela je utakmica na Maksimiru!