18.06.2022.

Poraz u prvoj pripremnoj utakmici protiv Lokomotive

Poraz u prvoj pripremnoj utakmici protiv Lokomotive Nogometaši Gorice poraženi su u prvoj pripremnoj utakmici protiv Lokomotive. Domaćin je slavio s 2:0 golovima Matea Marića u 14. minuti i Brune Zdunića u 87. minuti susreta na Kajzerici.

Gorica je istrčala u sljedećem sastavu: Debijađi - Raspopović, Steenvoorden, Korca, Zorica - Suk, Babec, Skrbin - Mitrović, Kalik - Jurić. Trener Toplak odlučio se za devet novih igrača na početku drugog poluvremena, a u nastavku utakmice Crnolatec je zamijenio Debijađija na golu, a minutažu je dobio i Matković koji je ušao umjesto Muratija.

Sastav u drugom poluvremenu: Debijađi (Crnolatec od 75.) - T. Cruz, Tavra, Murati (Matković od 75.), Klančir - Jug, Quni - Vujačić, Brlek, Kulenović - C.Cruz.

Prvi pripremni ogled propustili su Keita, Dieye, Šimunović, Cruce, Dalipagić, Sim, Janušić te reprezentativci Golubickas, Marjanović, Fruk, Pršir, Krizmanić i Kotarski, koji će se momčadi priključiti u ponedjeljak.