GORICA: Kahlina - Musa, Jovičić, Krizmanić, Čabraja - Čanađija, Suk - Mathieu (Dvorneković od 73'), Hamad (Periša od 46'), Lovrić (Babec od 55') - Zwolinski . Trener: Sergej Jakirović
INTER ZAPREŠIĆ:  Matković - Tatomirović, Soldo, Grgić, Bosec - Mlinar, Mazalović - Barić, Tsonev, Mitrović (Tchuameni od 73'; Bilobrk od 79') - Mamut. Trener: Samir Toplak

žuti kartoni: GORICA: Musa, Suk, Periša; INTER ZAPREŠIĆ: Soldo, Tsonev, Tatomirović
crveni karton: Musa (dva žuta kartona)

1' Počela je posljednja utakmica ove polusezone.

1' GOOOOOOL! Gorica je povela iz prvog napada već u 39. sekundi susreta! Najbrži pogodak u povijesti Gorice postigao je Lukasz Zwolinski!

24' Tatomirović puca po sredini u ruke Kahline.

25' Žuti karton dobio je Soldo.

43' žuti karton za Musu.

44' Suk je dobio žuti karton zbog prigovora.

45' Musa je morao napustiti igru zbog drugog žutog kartona nakon preoštrog starta.

45' Kraj prvih 45. minuta, rezultat 1:0 za Goricu.

46' U igru je umjesto Hamada ušao Periša.

55' Igru je napustio Lovrić, a ušao je Babec.

87' Požutio je Tsonev zbog preoštrog starta.

69' Gol. Mlinar je dodao glavom za Tsoneva koji zabija za izjednačenje u Velikoj Gorici.

83' Periša je zaradio žuti karton.

88' Nekoliko šansi imali su gosti u posljednjim minutama, ali Kahlina čuva mrežu Gorice.

90' Igrat će se četiri minute nadoknade.

90' Tatomirović je dobio žuti karton zbog prigovora sucu.

90+4' Kraj utakmice. Rezultat 1:1.