25.08.2023.

Podjela bodova: Gorica - Slaven Belupo

Podjela bodova: Gorica - Slaven Belupo HNK GORICA - NK SLAVEN BELUPO 2:2
Velika Gorica. Gradski stadion. Sudac: Goran Pečarić (Zagreb). Pomoćnici: Goran Pataki (Đakovo) i Dario Kolarević (Zagreb). Četvrti sudac: Zdenko Lovrić (Đakovo). VAR: Ante Čuljak (Zagreb). AVAR: Ivan Vučković (Zagreb),
GORICA: Banić - Munksgaard, Maloča, Krizmanić, Štiglec - Raspopović - Ndockyt, Mrzljak, Pršir, Mitrović - Vujnović. Trener: Mensur Mujdža.
STRIJELCI: 1-0 Ndockyt (45+4), 1-1 Hoxha (50), 2-1 Ndockyt (51), 2-2 Mioč (54)
ŽUTI KARTONI:
CRVENI KARTONI:

⏸ Bez pobjednika večeras ⚖️

➕ 90' Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade.

🔁 85' Umjesto Mrzljaka u igri je Jurić.

🟨 83' Marina je dobio žuti karton.

🔁 82' Kapulica je zamijenio Mitrovića.

🔁 79' Nova izmjena kod gostiju. Igru je napustio Međimorec, u igri je Boras.

🔁 76' Umjesto Pršira u igri je Soldo.

🟨 72' Žuti karton za Hlevnjaka.

🔁 70' Marina je ušao u igru, izašao je Agbekpornu.

⚽ 54' Gol. Nije dugo trajalo vodstvo Gorice. Strijelac za novo izjednačenje je Mioč.

⚽ 51' GOOOL. Brzi odgovor naše momčadi. Ndockyt još jednom večeras, za novo vodstvo Gorice. Trenutni rezultat je 2-1.

⚽ 50' Gol. Gosti su izjednačili pogotkom Hoxhe.

🔁 46' Počelo je drugo poluvrijeme u Velikoj Gorici. U svlačionici je ostao Munksgaard, a umjesto njega ušao je Majstorović.

⏸ 45+4' Kraj prvog dijela. Gorica vodi 1-0.

⚽ 45+4' GOOOL! Ndockyt iz daljine za vodstvo Gorice u posljednjoj minuti sudačke nadoknade.

➕ 45' Igrat će se četiri minuta sudačke nadoknade.

🟨 40' Crnac je dobio žuti karton.

🔁 23' Zbog ozljede je na nosilima iznesen Ortiz. U igri je Šakota.

▶️ 1' Počela je utakmica 6. kola u Velikoj Gorici! Ajmooooo dečki!

Prije početka susreta, team manager Matija Dvorneković uručio je Josipu Mitroviću uokvireni dres s brojem 100. Mitrović je svoju 100. utakmicu za Goricu odigrao prošlo kolo u gostima kod Osijeka.