19.05.2024.

Kući praznih ruku: Hajduk - Gorica 2:1

Kući praznih ruku: Hajduk - Gorica 2:1 HNK HAJDUK - HNK GORICA 2:1
Split. Stadion Poljud. Sudac: Tihomir Pejin (Donji Miholjac). Pomoćnici: Ivan Janić (Ilok) i Goran Perica (Šibenik). VAR: Zdenko Lovrić (Đakovo). AVAR: Goran Pataki (Đakovo).
GORICA: Radošević - Munksgaard, Maloča, Matković, Štiglec - Soldo, Pršir - Majstorović, Lazarov, Rukavina - Jurić. Trener: Rajko Vidović
STRIJELCI: 0:1 RUKAVINA (23), 1:1 TRAJKOVSKI (30), 2:1 PUKŠTAS (64)
ŽUTI KARTONI: Hajduk: Trajkovski; Gorica: Matković
CRVENI KARTONI: -

⏸️ 90+3' Kraj susreta. Tri boda ostaju u Splitu.

➕ 90' Igrat će se tri minute dodanog vremena.

🟨 87' Matković je napravio prekršaj za žuti karton.

🔁 80' Treća promjena u sastavu Gorice. Igru je napustio Lazarov, a ušao je Matavž.

🔁 78' Izašao je Jurak, a ušao Odjidja-Ofoe.

🔁 70' Dvostruku izmjenu radi trener Hajduka. Ulaze Melnjak i Skoko, a izlaze Perišić i Trajkovski.

🔁 69' Umjesto strijelca Rukavine ulazi Blummel.

⚽️ 64' Gol. Pukštas zabija pogodak za preokret domaćina. Trenutni rezultat je 2:1.

🟨 60' Prvi žuti karton na utakmici dobiva Trajkovski.

🔁 57' Kalinić je zamijenio Dialla.

▶️ 46' Počelo je drugo poluvrijeme u Splitu. Kod nas bez promjena u sastavu, a kod Hajduka je umjesto Šarlije na teren istrčao Elez.

⏸️ 45+1' Završilo je prvo poluvrijeme.

➕ 45' Igrat će se minuta sudačke nadoknade.

⚽️ 30' Nije dugo trajalo vodstvo naše momčadi jer je sada Trajkovski postigao pogodak za izjednačenje.

⚽️ 23' GOOOL! Gorica vodi na Poljudu od 23. minute. Strijelac je Gabriel Rukavina na asistenciju Štigleca.

🔁 21' Zbog ozljede je igru rano morao napustiti Munksgaard, umjesto njega ulazi mladi Sagna.

▶️ 1' Počela je utakmica 35. kola SuperSport HNL-a na Poljudu.

Igrači Gorice i Hajduka na teren su izašli u pratnji djece u majicama Sportskih igara mladih kako bi podržali tu najveću amatersku sportsku manifestaciji u Europi koja će ove godine obilježiti 28. godinu postojanja.