Gorica nažalost bez polufinala Kupa Hrvatski nogometni kup 1/4 finala

Sudac: Mario Zebec

GORICA: Čović - Jovičić, Marina, Krizmanić - Musa, Suk, Dvorneković, Čanađija, Čabraja - Ndiaye, Lovrić . Trener: Sergej Jakirović
SLAVEN BELUPO: Filipović - Božić, Paracki, Mikulić - Bogojević, Glavičić, Bačelić Grgić, Lulić, Goda - Lima, Krstanović. Trener: Tomislav Stipić

žuti kartoni: Glavičić, Božić

1' Počela je utakmica četvrtfinala Kupa na Gradskom stadionu.

11' Gol! Slaven Belupo poveo je pogotkom Mikulića nakon kornera kojeg je izveo Glavičić.

13' žuti karton za Glavičića.

18' Lovrić je izveo slobodan udarac s lijeve strane, lopta se odbila od igrača Belupa do Čabraje koji je potegao s dvadesetak metara ali preko gola.

36' Žuti karton za Ndiayea.

39' Božić je dobio žuti karton nakon starta na Lovriću.

42' Gorica je imala veliku šansu izjednačiti prije kraja poluvremena. Dvorneković je dodao za Lovrića koji je pokušao lijevom nogom pospremiti to u mrežu Belupa, ali obranio je to Filipović.

45' Igrat će se tri minute nadoknade.

46' Promjena u sastavu na početku drugog poluvremena. Iz igre je izašao Musa u igri je Hamad.

46' Mijenjao je i trener Stipić. Umjesto Lime Cruza u igru je ušao Ejupi.

53' GOOOOOOL! Krizmanić je poslao dugu loptu prema Cherifu koji je pogodio za izjednačenje!

55' Dodao je Hamad za Cherifa koji se probio kroz stopere Belupa, obranio je to Filipović i ispucao Mikulić.

74' Gol! Belupo opet u vodstvu pogotkom Krstanovića.

75' Iz igre je izašao Čabraja, u igri je Zwolinski.

82' žuti karton za Bogojevića i slobodan udarac za Goricu.

83' Lovrić je izveo slobodan udarac, pogodio vratnicu, a prvi na odbijenoj lopti je bio Ndiaye koji to šalje u ruke Filipoviću.

88'Krizmanić ubacuje za Ndiayea koji to glavom šalje ponovno u ruke Filipoviću.

90' Igrat će se tri minute nadoknade.

90+3' Kraj. Gorica nije uspjela izboriti polufinale Hrvatskog nogometnog kupa.