15.10.2022.

Gorica - Hajduk

Gorica - Hajduk HNK GORICA - HNK HAJDUK 0:0
Velika Gorica. Gradski stadion. Sudac: Dario Bel. Pomoćnici: Marjan Tomas i Kruno Šarić. Četvrti sudac: Marin Vidulin. VAR: Tihomir Pejin. AVAR: Goran Pataki.
STRIJELCI:
GORICA: Banić - Wague, Steenvoorden, Krizmanić, Vojtko - Francois, Pršir (Cruz od 87.) - Mitrović, Prokop (Vujnović od 60.), Fruk (Suk od 46.) - Jurić D. (Vujnović od 60.) Trener: Igor Angelovski.
HAJDUK: Sentić - Mikanović, Awaziem, Elez, Melnjak - Kalik (Mlakar od 62.), Vuković (Atanasov od 62.), Krovinović - Sahiti, Livaja, Biuk. Trener: Mislav Karoglan.
ŽUTI KARTONI: Gorica: Krizmanić, Pršir
CRVENI KARTON: Wague

90+8' Kraj utakmice. Rezultat Gorica - Hajduk 0:1

90+8' Gol. Livaja postiže pogodak za vodstvo Hajduka u posljednjoj minuti nadoknade.

90' Igrat će se osam minuta sudačke nadoknade.

90+6' Ndockyt je u igri umjesto Francoisa.

87' Caio Cruz ušao je umjesto Jurice Pršira.

84' Čolina je zamijenio Biuka u momčadi Hajduka.

62' Prve promjene u gostujućem sastavu. Iz Igre su izašali Kalik i Vuković, a umjesto njih ušli su Mlakar i Atanasov.

60' Dvostruka izmjena kod Gorice. Igru su napustili Deni Jurić i Dominik Prokop, u igri su Paulius Golubickas i Nikola Vujnović.

52' Baneeeeee! Ivan Banić brani jedanaesterac Marku Livaji!

51' Žuti karton za Pršira.

50' Gorica je ostala s igračem manje. Wague je dobio izravni crveni karton, dosuđen kazneni udarac za Hajduk.

46' Počelo je drugo poluvrijeme uz jednu izmjenu u sastavu Gorice. Joey Suk ušao je umjesto Tonija Fruka.

45+3' Kraj prvog poluvremena u Velikoj Gorici. Rezultat 0:0.

45' Igrat će se tri minuta sudačke nadoknade.

25' Žuti karton za Krizmanića.

1' Počela je utakmica 13. kola između Gorice i Hajduka.