21.11.2023.

Duplo slavlje u Rijeci, pioniri službeno jesenski prvaci

Duplo slavlje u Rijeci, pioniri službeno jesenski prvaci Pobjedom kod Rijeke i remijem Hajduka kod Lučkog, naši pioniri pod vodstvom trenera Borisa Trivunova su i službeno jesenski prvaci Prve NL i to bez ijednog poraza!

Pioniri su preokretom u drugom poluvremenu pobijedili Rijeku s 3-2, a u strijelce su se upisali Chinedu Francis Echue i Mihael Kelava dva puta. Dečkima je ovo deveta pobjeda u 13 odigranih utakmica, a u sljedećem kolu gostuju kod drugoplasirane Lokomotive koja ima isti broj bodova kao Gorica, ali Trivunova momčad ima bolju gol razliku i pobjedu u međusobnoj utakmici.

Nakon pionira, na teren u Rijeci izašli su i kadeti koji su pogodak za pobjedu upisali u 29. minuti susreta preko Luke Vrzića. Gorica se trenutno nalazi na šestoj poziciji tablice Prve NL, s dva boda manje od petoplasiranog Rudeša.