16.05.2020.

Crveni vs Crni 3:1

Crveni vs Crni 3:1 Zanimljiv susret odigrao se u subotu prijepodne na glavnom terenu Gradskog stadiona. Na travnjak su istrčale dvije momčadi Gorice, Crvena i Crna. Igralo se dva puta po trideset minuta, a gledatelji su izravni prijenos imali prilike pratiti na Facebook stranici Gorice. U osmoj minuti prvog poluvremena Crveni su poveli pogotkom Ognjena Mudrinskog, zatim dvije minute kasnije povećali prednost preko Martina Šrolera.

Na predah se otišlo s 2:0, a na otvaranju drugog dijela prvu priliku za Crne iskoristio je Patrik Periša koji je lijepim pogotkom smanjio prednost na 2:1. Na konačnih 3:1 za Crvene zaključio je Dvorneković u 51. minuti. Bila je to odlična provjera uoči početka prvenstva, ali i prijateljskih utakmica koje se očekuju sljedećeg tjedna protiv Istre 1961 i Dinama, te 30. svibnja protiv Varaždina.

Cijelu trening utakmicu pogledajte na našem YouTube kanalu.