06.04.2024.

Bez pobjednika u 29.kolu : Lokomotiva - Gorica

Bez pobjednika u 29.kolu : Lokomotiva - Gorica NK LOKOMOTIVA - HNK GORICA 1:1 (1:0)
Zagreb. stadion Kranjčevićeva. Sudac: Duje Strukan (Split). Pomoćnici: Goran Perica (Šibenik) i Vice Vidović (Split). VAR: Dario Bel (Osijek). AVAR: Marjan Tomas (Vladislavci).
GORICA: Banić - Munksgaard, Maloča, Leš, Štiglec - Pršir, Mrzljak - Rukavina, Lazarov, Mitrović - Jurić. Trener: Rajko Vidović
STRIJELCI: 1-0 (ag) LEŠ (29'), 1-1 MITROVIĆ (73)
ŽUTI KARTONI: Lokomotiva: Šotiček, Vranjković; Gorica: Lazarov, Leš, Majstorović
CRVENI KARTONI: Majstorović

⏸️  90+4' Podjela bodova za kraj.

🔁 90+3' Matković zamijenjuje strijelca Mitroviča.

🟨 90+2' Vranjković je dobio žuti karton.

🔁 90+2' Kod Lokomotive izlazi Canjuga, ulazi Bubanja.

➕ 90' Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade.

🟥 87' Majstorović je dobio crveni (drugi žuti) karton.

🟨 86' Požutio je i Majstorović.

❗76' Canjuga je izveo slobodan udarac, odlazi to preko gola.

🟨 75' Žuti karton za Leša.

⚽️ 73' GOOOL! Mitrović postiže pogodak za 1:1 u Kranjčevićevoj. Ovo je Mitrovićev treći pogodak ove polusezone i drugi zaredom.

❗64' Vratar Čavlina sjajno brani Vujnovićev udarac.

🟨 63' Lazarov je dobio žuti karton.

❗60' Lijepo je ubacio Kapulica s desne strane, Vujnović pokušao glavom, ali ništa od gola.

🔁 58' Kapulica i Krizmanić zamijenili su Munksgaarda i Pršira.

🔁 55' Druga promjena kod Lokomotive. Fetai je izašao, umjesto njega ulazi Krivak.

🔁 46' S promjenom u drugo poluvrijeme kreće i Lokomotiva. Umjesto Leovca u igru ulazi Vranjković.

🔁 46' U svlačionici su ostali Jurić i Rukavina, a u igru ulaze Vujnović i Majstorović

⏸️ 45+2' Završilo je prvo poluvrijeme, Lokomotiva ima minimalnu prednost.

➕ 45' Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade.

🟨 42' Šotiček je zaradio prvi žuti karton u današnjoj utakmici.

⚽️ 29' Gol (autogol). Lokomotiva vodi 1:0 od 29. minute nakon autogola Leša. Nakon što je Banić obranio udarac Žilinskog, lopta se nesretno odbija od Leša u mrežu.

❗24' Korner za Lokomotivu, Smakaj je pucao snažno glavom, ali odlazi to preko gola.

❗21' Pokušao je sada i Čop, ali bio je to lagan posao za Banića.

❗20' Maloča u pravi trenutak blokira pokušaj Fetaija.