Uspješan vikend nogometne škole

Uspješan vikend nogometne škole Mladi nogometaši Gorice ovog vikenda ostvarili su osam pobjeda u devet odigranih utakmica. Prve bodove upisali mlađi pioniri II koji su slavili u gostima kod Vinogradara. U periodu od 11. do 20. minute, Volarević, Krznar i Bilić postigli su čak četiri pogotka pa je Gorica na predah otišla s 4:2. U drugom poluvremenu Volarević je postigao svoj treći pogodak za konačnih 5:4. Kod istog domaćina sa 7:1 slavili su stariji pioniri II. Vinogradar je poveo u 20. minuti susreta, a onda desetak minuta kasnije Dukić postiže pogodak za izjednačenje, pa nekoliko trenutaka prije kraja prvog dijela Goricu u vodstvo dovodi Josić. U sljedećih 35 minuta, trostruki strijelac bio je Memić, a po pogodak su upisali Kučiš i Vrban.

U isto vrijeme, na domaćem terenu protiv Ponikva igrali su kadeti I. Do 18. minute gosti su vodili s dva pogotka razlike, a onda je Dukić iz kaznenog udarca smanjio prednost..Ne zadugo jer gosti samo dvije minute kasnije bježe na 3:1. Unatoč tome naša momčad nije posustala pa preko Kotrmana na poluvrijeme odlazi s minimalnim zaostatkom. U drugom dijelu susreta u strijelce se upisuju Isaković, Solomun i Krsnik, dok je Krajina svoju mrežu držao čistom do kraja utakmice, pa su tako momci u napetoj utakmici ipak osigurali tri boda rezultatom 5:3.

Juniorska momčad svladala je Ponikve s visokih 8:0. Golijadu na domaćem terenu otvorio je Zorica u 6. minuti, a četiri minute kasnije pogodak je postigao kapetan Ćosić. U 20. minuti precizan udarac u mrežu poslao je Tomić, zatim po još dva pogotka Zorica... Ali nisu tu stali Radanićevi momci. U 53. minuti Tomić još jednom trese mrežu gostiju, u igru je ušao Nezirović koji povećava prednost na viskokih 7:0. Dvoboj je završen Tomićevim hat-trickom za konačnih 8:0.

Pobjedničku subotu kod kuće zaključile su naše kadetkinje kod kojih su tri boda osigurale Štefančić i Šaban.

U istom tonu nastavilo se i u nedjelju

Pioniri I bili su bolji od Sesveta u utakmici 17. kola koja se igrala u Velikoj Gorici. Strijelci za Goricu bili su Tkalčević, Radočaj i Nezirović, a Bregovićeva momčad današnjom 3:1 pobjedom zauzela je peto mjesto na tablici. Protiv istog protivnika slavili su mlađi pioniri I. Gosti su u 16. minuti imali minimalno vodstvo, a strijelac za izjednačenje s kojim se otišlo na odmor, bio je Pranić u 26. minuti. Utakmica je završila rezultatom 2:1, a pogodak vrijedan tri boda postigao je Knežević u 51. minuti.

Do bodova nažalost nisu uspjeli doći kadeti II koji su poraženi s 0:3 kod Segeste.
Druga momčad juniora svladala je Segestu s uvjerljivih 3:0. Strijelci su bili Milatović, Livada i Đurić. Biljanova momčad trenutno drži treće mjesto na tablici s 3 boda zaostatka iza vodeće Kustošije.