06.03.2022.

Šest gola i čista mreža!

Šest gola i čista mreža! Kadeti Gorice su velikom pobjedom protiv Inter Zaprešića učvrstili prvu poziciju na tablici Prve NL. Gorica je na domaćem terenu svladala goste, a u strijelce su se upisala čak šestorica igrača.

Prvi pogodak postigao je Krilić iz kaznenog udarca u 39. minuti, na poluvrijeme se otišlo s 1-0, a onda su u drugom dijelu Goričani pokazali veliku dominaciju i u samo šest minuta postigli tri pogotka. U 44. minuti zabio je Đurašić, u 48. Paradžik, u 50. Darojković, a po pogodak su upisali i Kaurin u 69. i Mikulin u 71. minuti.

Nakon 17. odigranih kola bez ijednog poraza, momčad Damira Milanovića ima 45 bodova, sedam više od drugoplasiranog Dinama te deset bodova više od Hrvatskog dragovoljca na trećem mjestu.

HNK Gorica - Inter Zaprešić 6-0 (1-0)
Prva NL - kadeti
Velika Gorica. Sudac: Ivan Čužić (Velika Gorica). Pomoćnici: Marko Matić (Velika Gorica) i Patrik Deverić (Velika Gorica).

HNK GORICA: Matejčić (Lukić od 59.), Cundeković, Tkalčević (Vodopijak od 54.), Krilić (Kaurin od 59.), Agatić, Darojković (Ferenček od 54.), Josić (Bačić od 59.), Ščrbak (Šestak od 59.), Kaurić, Paradžik, Đurašić (Mikulin od 54.).
STRIJELCI: 1-0 Krilić (39. - 11m), 2-0 Đurašić (44.), 3-0 Paradžik (48.), 4-0 Darojković (50.), 5-0 Kaurin (69.), 6-0 Mikulin (71.)