03.06.2023.

Pobjeda i remi protiv Dinama za kraj sezone

Pobjeda i remi protiv Dinama za kraj sezone Juniori II pobjedom su zaključili sezonu u Prvoj NL Središte, a pogodak za 1-0 protiv prvaka Dinama, postigao je Fran Krilić. Momčad koju vodi trener Igor Čagalj, u 30 odigranih kola upisala je 18 pobjeda, četiri remija i osam poraza te osvojila 58 bodova.

U posljednjem kolu igrali su: Tin Došen, Lovro Cundeković, Josip Markov, Josip Alić, Niko Tkalić, Fran Krilić (Antonio Perić od 87.), Vito Ferina (Luka Šajfar od 74.), Leon Agatić, Luka Kahlina (Ivan Paradžik od 14.), Luka Kaurin (Ivan Ščrbak od 57.) i Patrik Đurašić (Josip Juraj Radočaj od 57.).Utakmica kadeta II između Gorice i Dinama završila je bez pobjednika, rezultatom 1-1. Momčad Marka Srebačića povela je u 13. minuti preko Franka Jakšića, a gosti su izjednačili dvije minute kasnije.

U početnom sastavu bili su: Viktor Puzak, Patrik Horvat, Luka Vrzić, Petar Topić, Franko Jakšić, Stjepan Kučiš, Petar Raguž, Jan Dužaić, Bruno Juroš, Filip Bojić i Niko Kolovrat. Igrali su još: Fabijan Babić, Martin Kučiš, Lovro Krmpotić, Julian Bytyci i Lovro Kramarić.

Nakon posljednjeg kola, dečki se nalaze na 14. poziciji tablice Prve NL Središta, s bodom više od Kustošije koja ima utakmicu manje.