23.04.2022.

Juniori uvjerljivi protiv Varaždina!

Juniori uvjerljivi protiv Varaždina! U utakmici 24. kola Prve HNL juniori Gorice ugostili su sedmoplasirani Varaždin i upisali nova tri vrlo važna boda. Već u 13 minuti utakmice Gorica je imala 2-0 nakon pogotka Qunija i Brleka, a s tim rezultatom je i završilo poluvrijeme u kojem je Gorica kontrolirala utakmicu.

Nije dugo čekala Gorica na povećanje prednosti u drugom dijelu. Umjesto Kulenovića u igru je ušao Ciprić i zatresao mrežu minutu kasnije, a onda se upisao u strijelce još jednom u 58. minuti.
Gosti su iskoristili svoje prilike i u 64. smanjili na 4-1 pogotkom Bloudeka, a zatim na 4-2 preko Havojića u 80. minuti. Na konačnih 5-2 u 81. minuti susreta u Velikoj Gorici postavio je Vujičić.

- Teška utakmica s psihološkog aspekta jer smo igrali s momčadi koja dominira posjedom i ne odustaje od svoje nogometne filozofije. Međutim, iskoristili smo dobro svoje šanse i riješili utakmicu u svoju korist, iako ni u jednom trenutku nismo bili komotni - rekao je trener Raić nakon utakmice.

U sljedećem kolu, juniori Gorice odmjerit će snage s Rudešom u gostima.

GORICA - VARAŽDIN 5-2
Prva HNL - juniori. Velika Gorica. Sudac: Ante Čulina. Pomoćnici: Dejan Vuković i Mile Varivoda.
STRIJELCI: 1-0 Quni (11); 2-0 Brlek (13); 3-0 Ciprić (47); 4-0 Ciprić (58); 4-1 Bloudek (64); 4-2 Havojić (80); 5-2 Vujičić (81)
GORICA: Dalipagić - Sim, Tepšić, Matković (Cruce od 61.), Brandić (Houdek od 19.) - Quni, Skrbin (Jug od 55.) - Brlek (Carl od 61.), Frković (Đukanović od 61.), Vujičić - Kulenović (Ciprić od 46.)