20.03.2022.

Juniori 2 uvjerljivi protiv Karlovca

Juniori 2 uvjerljivi protiv Karlovca Juniori Gorice pobjedom protiv Karlovca 1919 zaključili su još jedan uspješan vikend. Momčad Mensura Mujdže svladala je goste s uvjerljivih 5:2 u 19. kolu Prve NL Središta i s nova tri boda preuzela osmo mjesto na tablici.

Vodeći pogodak postigao je Ivan Budimir u 24. minuti susreta u Velikoj Gorici. Dvostruki strijelac bio je Antonio Crnković, prvo s bijele točke pred kraj prvog dijela, a zatim u 52. minuti kada je povisio na 3:0. U strijelce su se upisali još i Franko Blažević u 53. minuti i Luka Kostelec u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena.

- Dominirali smo dobrim dijelom utakmice i bili smo efikasni u stvorenim šansama, međutim, prednost od četiri gola dovela nas je do opuštanja i dekoncentracije. Protivnik je to iskoristio postigavši dva gola i skoro vratio utakmicu u neizvjesnost. Na kraju smo mi ipak utakmicu mirno priveli kraju, zaključili pobjedu petim pogotkom i zasluženo pobijedili - kazao je trener Mujdža nakon utakmice.

U sljedećem kolu Gorica će u goste Hrvatskom dragovoljcu, 26. ožujka.
HNK GORICA - NK KARLOVAC 1919 5:2 (2:0)
Prva NL Središte juniori.
Velika Gorica. Gradski stadion. Sudac: Zvonimir Landeka. Pomoćnici: Dario Aščić (Velika Gorica) i Patrik Deverić (Velika Gorica)
STRIJELCI: 1-0 Budimir (24), 2-0 Crnković (43- 11m), 3-0 Crnković (52), 4-0 Blažević (53), 4-1 Cindrić (57), 4-2 Miščin (72), 5-2 Kostelec (90+2)

Gorica je igrala u sastavu: Cundeković - Paić-Karega (Grgić od 46.), Montiljo, Paradžik - Novak (Mrvalj od 65.), Crnković (Matošević od 69.), Gašparić, Kostelec - Brkić (Buinjac od 58.), Budimir, Blažević (Godinić od 58.)

(Foto: Larisa Trošić/ HNK Gorica)