Gorici četiri boda protiv Dinama

Gorici četiri boda protiv Dinama Kadeti Gorice pobjedom protiv Dinama nastavili su niz od šest pobjeda u nizu, pa trenutno s Lokomotivom dijele prvo mjesto na tablici. Pogodak za nova tri boda postigao je Josip Juraj Radočaj u 53. minuti susreta.

- Uvjeravao sam svoje igrače da imamo što za pokazati u ovoj utakmici, i pokazali smo. Sretan sam i ponosan zbog ove pobjede, a najviše pozitivnih osjećaja u meni budi stav mojih igrača koji ne priznaje nikome da je bolji dok to ne dokaže. Ponosan sam na njih jer se nisu uplašili izazova i jer su dokazali protiv jednog od najjačih suparnika da ono što trenutno rade u prvenstvu, nije slučajno. - rekao je trener kadeta Marko Pancirov nakon pobjede svoje momčadi.

GORICA - DINAMO 1-0
VELIKA GORICA Prva NL Središte kadeti. Sudac: Filip Krznarić (Zagreb). Pomoćnici: Luka Kelihar (Velika Gorica) i Matej Mrkoci (Mraclin)
STRIJELCI: 1-0 Radočaj (53)
GORICA: Filip Crnolatec, Marko Paradžik, Ivan Petrović (od 38. Lovro Cundeković), Ivan Ćuk, Lovro Nezirović (od 78. Leon Badrić), Luka Brlek, David Sim (od 41. Patrik Matošević), Ivan Jančić (od 63. Matej Godinić), Josip Juraj Radočaj (od 70. Ivan Paradžik), Marko Rakas, Juraj Šolaja. Trener: Marko Pancirov

Protiv istog protivnika na Gradskom stadionu, snage je odmjerila i naša juniorska momčad pod vodstvom trenera Marka Radanića. Do posljednjih deset minuta prvog poluvremena, Gorica je vodila 2-0 zgodicima Luke Artukovića već u 8. minuti, a onda Antona Glasnovića u 17. minuti. Međutim, mladi Dinamovci uspjeli su poravnati rezultat i na pauzu otići s 2-2. U drugom dijelu utakmice nije bilo značajnih prilika s niti jedne strane, pa je rezultat ostao nepromijenjen.

GORICA - DINAMO 2-2
VELIKA GORICA Prva NL Središte juniori. Sudac: Luka Kelihar (Velika Gorica). Pomoćnici: Filip Krznarić (Zagreb) i Matej Mrkoci (Mraclin)
STRIJELCI:  1-0 Artuković (8), 2-0 Glasnović (17), 2-1 Brodarić (34), 2-2 Gurlica (38)
GORICA: Ivan Ševerdija, Mihael Đopar (od 77. Leon Terseglav), David Kovačić, Lovro Matijević (od 55. Marko Burić), Luka Artković (od 67. Marko Krznarić), Karlo Bužanić, Tin Zavalić, Karlo Klarić, Anton Glasnović (od 67. Dario Banić), Roko Braica (od 46. Josip Ivan Zorica), Stipe Duspara. Trener Marko Radanić