30.10.2019.

Pobjeda protiv Hajduka za prolaz u četvrtfinale Kupa!

Pobjeda protiv Hajduka za prolaz u četvrtfinale Kupa! Hrvatski nogometni kup 1/8 finala
Srijeda, 30.10.2019., 17:00 sati
HNK Gorica - HNK Hajduk 2:1 (0:0)

Gradski stadion Velika Gorica
Gledatelja: 3011
Sudac: Fran Jović

GORICA: Čović - Muhammed, Jovičić, Marina, Čabraja - Maloča (Steenvoorden od 46'), Čanađija, Suk - Dvorneković (Babec od 78'), Zwolinski, Hamad (Lovrić od 45'). Trener: Sergej Jakirović
HAJDUK: Posavec - Juranović, Simić (Teklić od 86'), Ismajli, Čolina - Bradarić, Jurić, Hamza - Caktaš - Eduok (Jakoliš od 71'), Jairo. Trener: Damir Burić

žuti kartoni: Gorica: Suk, Čović, Zwolinski Hajduk: Caktaš, Bradarić, Posavec, Ismajli, Jairo

1' Počela je utakmica osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa.

3' Prva prilika na početku utakmice. Pokušao je Caktaš iz slobodnog udarca s 20 metara, ali odlazi pored vratnice.

7' Nova šansa za goste. Ubacio je Juranović iz kornera do Caktaša koji dodaje Simiću u peterac, čisti to obrana Gorice.

19' Žuti karton za Caktaša.

23' Jurić snažno prema Caktašu koji pokušava glavom, samo pored gola.

41' Prva prilika za Goricu. Dvorneković puca s dvadesetak metara, brani Posavec.

45' igrat će se jedna minuta sudačke nadoknade.

45+1' Kraj prvog poluvremena bez pogodaka.

46' Dvije izmjene u sastavu Gorice na početku drugog dijela susreta. U igru je ušao Lovrić umjesto Hamada i Steenvoorden umjesto Maloče.

48' Lovrić dodaje za Suka, ali lopta odlazi pored gola.

53' Poništen gol Hajduka! Juranović je ubacio iz kornera, lopta se odbija u ruku Ismajliju i završava u mreži Gorice. Pogodak nije priznat.

58' žuti karton za Suka zbog preoštrog starta.

63' žuti karton dobio je Bradarić.

63' Dosuđen slobodan udarac za Goricu, izvest će ga Lovrić.

64' IIIIII GOOOOOOOL! Kristijan Lovrić postiže pogodak za 1:0 protiv Hajduka.

65' žuti karton za vratara Hajduka zbog prigovora sucu.

71' Prva izmjena u sastavu gostujuće momčadi. Iz igre je izašao Edouk, u igri je Jakoliš.

77' Posljednja izmjena u sastavu Gorice. Igru je napustio Dvorneković, a u igri je Babec.

81' žuti karton za Ismajlija.

84' Iz brze kontre Lovrić dodaje za Zwolinskog koji puca preko gola.

85' GOOOOOOOOL! Joey Suk povećava prednost Gorice na 2:0!

86' U igru je ušao Teklić umjesto Simića.

88' Gol! Gorica - Hajduk 2:1. Strijelac je Jurić.

88' Žuti karton za Čovića i Jaira zbog naguravanja.

89' žuti karton dobio je i Zwolinski.

90' Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade.

90+5' KRAJ! Gorica ide u četvrtfinale Hrvatskog kupa!