predsjednik skupštine
Renato Ivanuš
@ renato.ivanus@24sata.hr tel. +385 91 6400456
 
zamjenici predsjednika skupštine
Marko Jurlina
marko@notar-jurlina.hr tel. +385 91 5645409

Damir Šimunić
simunic.damir@gmail.com tel. +385 99 6651410
predsjednik kluba
Nenad Črnko
@ nenad.crnko@hnk-gorica.hr . tel: +385 98 230260 . fax: +385 1 6221155
izvršni dopredsjednik
Miljenko Ćorić
 @ miljenko.coric@hnk-gorica.hr tel. +385 99 6271554
tehnički direktor
Darko Blažinčić - koordinator nogometne škole
@ darko.blazincic@hnk-gorica.hr . tel: +385 99 264 6570 . tel: +385 1 6265152 . fax: +385 1 6265232
sportski direktor
Igor Čalo
@ igorcalo1@gmail.com   tel: +385 99 520 9838
izvršni odbor
Tvrtko Hrstić
@ tvrtko@tia.hr. tel: +385 91 6240306
Devi Debijađi
devi.debiaggi@gmail.com. tel: +385 91 5370000
Damir Šimunić
simunic.damir@gmail.com tel. +385 99 6651410
Marko Jurlina
@ marko@notar-jurlina.hr tel. +385 91 5645409
Domagoj Bebić
@ domagoj@quintana.hr tel. +385 91 1973001
Kristijan Japec
@ kristijan.japec@hnk-gorica.hr tel. +385 91 1559711
Robert Vučur
robert.vucur@worker.hr tel. +385 99 7042576
Tomislav Landeka
landeka.tomislav@gmail.com tel. +385 99 2658456
Zoran Baša
@ zoran.basa1974@gmail.com tel. +385 98 784104
tajništvo i administracija
Željka Makek
@ zeljka.makek@hnk-gorica.hr  tel: + 385 99 6227 107
 
mediji i informiranje
Petra Rožić
petra@city-radio.hr tel: +385 91 540 7621
HNK GORICA (FC GORICA)
Hrvatske bratske zajednice 80
Croatia - 10410 Velika Gorica

MB 2482827
OIB (VAT No.)  65388340234
PDV ID No.  HR65388340234

IBAN  (Acc. No.)  
Zagrebačka banka
HR9123600001102069276
Swift:  ZABAHR2X
Hrvatska poštanska banka
HR6823900011100447448
Broj računa za plaćanje upisnina i članarina: 
HR3923600001501472853 

e-mail:  info@hnk-gorica.hr
tel: +385 1 6265152
fax: +385 1 6265232
fax: +385 1 6221155 

RADNO VRIJEME TAJNIŠTVA:
utorak i četvrtak
od 17 - 19 sati

RADNO VRIJEME UPRAVE:
ponedjeljak - petak
od 10 - 18 sati


Google mapa