26.05.2021.

Utorak za pobjedu i remi

Utorak za pobjedu i remi Pioniri i mlađi pioniri na domaćem su terenu odigrali zaostale utakmice 18. kola protiv Hrvatskog dragovoljca. Igrači Filipa Barukčića poveli su u 25. minuti utakmice, kada je protivničku mrežu zatresao Jakov Tomašić. Gosti su međutim uspjeli izjednačiti rezultat u 33. minuti, pa je susret završio podjelom bodova. Mlađe pionire u sljedećem kolu očekuje gostovanje kod Segeste, koje će se igrati 9. lipnja.

Izabranici Hrvoja Bregovića bili su nešto uspješniji i uzeli sva tri boda protiv vršnjaka iz Hrvatskog dragovoljca. Goričani su postigli rani pogodak već u 2. minuti susreta preko Ivana Barišića, a zatim povećali prednost na 2-0 u 32. minuti kada se u strijelce upisao Zvonimir Josić. Naši momci i dalje drže drugu poziciju na tablici s 59 bodova, četiri boda manje od prvoplasiranog Dinama, a pet bodova više od Rudeša na trećem mjestu.

GORICA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC 1-1 (1:0)
VELIKA GORICA. Prva NL Središte mlađi pioniri. Sudac: Tihimir Čunčić (Velika Gorica). Pomoćnici: Nikola Šimunović i Tihomir Bratković (Velika Gorica)
STRIJELCI: 1-0 Tomašić (25'), 1-1 Klepić (33')
GORICA: Marko Jug, Sebastijan Munđer, Petar Gruja, Fran Grubišić, Ivan Preložiček, Lovro Fištrek, Patrik Volarević, Matej Sakač, Jakov Tomašić, Darijan Bilić, Goran Zetić. Trener: Filip Barukčić.

GORICA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2-0 (2:0)
VELIKA GORICA. Prva NL Središte pioniri. Sudac: Nikola Šimunović (Velika Gorica). pomoćnici: Tihomir Čunčić i Tihomir Bratković (Velika Gorica)
STRIJELCI: 1-0 Barišić (2'), Josić (32')
GORICA: Viktor Puzak, Patrik Horvat (Hošić od 65.), Lovro Dukić, Ivan Barišić (Vidović od 65'), Zvonimir Josić, Stjepan Kučiš (Martinaj od 65'), Mario Lulić (Ražov od 50'), Leon Ferenček (Haljinko od 57'), Gabrijel Cerovski (Vrban od 57'), Marej Starman, Karlo Stepanić (Šimčić od 99.). Trener: Hrvoje Bregović.