21.11.2020.

Sedmica protiv Brezovice, hat-trick Kaurina

Sedmica protiv Brezovice, hat-trick Kaurina Subotnji ogled kadeta 2 između Gorice i Brezovice završio je visokom 7-0 pobjedom naše momčadi. Rapsodiju golova Goričani su započeli već od 13. minute utakmice, kada se u strijelce upisao Patrik Đurašić. Suparničku mrežu zatim je zatresao Leon Agatić, pa još jednom Đurašić za 3-0 na poluvremenu.

Gorica je sjajnu igru nastavila i u drugom poluvremenu. Dvije minute nakon ulaska u igru, Roko Perović povećava vodstvo domaćina na 4-1, a zatim je uslijedio hat-trick Luke Kaurina. U samo 16 minuta, u razmaku od 54. do 70. minute, Kaurin je postigao tri pogotka i zaključio sigurnu pobjedu Gorice.

Vodeću poziciju na prvenstvenoj tablici zauzeo je Karlovac s 36 osvojenih bodova. Gorica je treća s 27 bodova, šest manje od drugoplasiranog Vrapča.

Gorica - Brezovica 7-0
VELIKA GORICA. Gradski stadion. Druga NL Središte kadeti. Sudac: Nikola Šimunović (Velika Gorica). Pomoćnici: Jurica Huzjak (Zagreb) i Tihomir Bratković (Velika Gorica)
STRIJELCI: 1-0 Đurašić (13), 2-0 Agatić (21), 3-0 Đurašić (29), 4-0 Perović (53), 5-0 Kaurin (54), 6-0 Kaurin (78), 7-0 Kaurin (70)
GORICA: Karlo Matejčić (Mirenić od 56.), Antonio Novak (Bačić od 51.), Josip Markov, Niko Tkalčević, Fran Krilčić, (Vodopijak od 61.), Vito Ferina (Kmezić od 56.), Leon Agatić, Leon Sabljak (Perović od 51.), Ivan Ščrbak (Šestak od 61.), Luka Kaurin, Patrik Đurašić. Trener Igor Čagalj.