31.10.2020.

Juniori remizirali s Ponikvama

Juniori remizirali s Ponikvama Gorica - Ponikve 2-2
VELIKA GORICA Gradski stadion. Prva NL Središte juniori. Sudac: Nikola Šimunović (Velika Gorica) Pomoćnici: Marko Matić i Patrik Deverić (Velika Gorica)
STRIJELCI: 1-0 Artuković (7), 1-1 Mioč (18), 2-1 Artuković (30), 2-2 Mirt (42)
GORICA: Ivan Ševerdija, David Kovačić, Lovro Matijević (Vukčević od 81), Marko Burić, Mihael Đopar, Luka Artuković, Lion Cahani, Karlo Klarić (Zavalić od 59), Anton Glasnović, Patrik Jug (Quni od 69), Dario Banić (Skrbin od 69). Trener Sven Raić.

Jedina utakmica koja se ovog vikenda odigrala na Gradskom stadionu, između juniora Gorice i Ponikva, završila je bez pobjednika.

Dvostruki strijelac Gorice u današnjem remiju, bio je Luka Artuković u 7. i 30. minuti susreta. Raićeva momčad imala je 2-1 vodstvo do posljednje tri minute prvoga poluvremena, kada su gosti poravnali rezultat za konačnih 2-2.

Juniore sljedećeg tjedna očekuju dvije utakmice. U srijedu od 14:00 sati ugostit će Zagorec, a u nedjelju od 12:00 sati igraju u gostima kod Dubrave.