02.10.2020.

Kadeti pobjednici Kupa NSVG!

Kadeti pobjednici Kupa NSVG! U finalnoj utakmici Kupa Nogometnog saveza Velike Gorice, koja se igrala na Udarniku, naši kadeti svladali su vršnjake Kurilovca rezultatom 5:1.

Gorica je u povela u 13. minuti susreta pogotkom Badrića, no samo tri minute kasnije, domaćini su preko Koljevića stigli do izjednačenja. Rezultat je ostao nepromijenjen do kraja prvog dijela, pa se na predah otišlo s 1-1. U drugom poluvremenu momčad Marka Pancirova postigla je čak četiri pogotka. Jančić je mrežu Kurilovca zatresao dva puta, prvo u 45., a zatim u 51. minuti. U strijelce se još jednom upisao i Badrić, a desetak minuta prije kraja, na konačnih 5-1 postavio je kapetan Rakas.

VELIKA GORICA Igralište Udarnik. Kup Grada Velike Gorice kadeti. Sudac: Nikola Meić (Donje Podotočje). Pomoćnici: Filip Krznarić (Zagreb), Matej Mrkoci (Mraclin).
STRIJELCI: 0-1 Badrić (13), 1-1 Koljević (16), 1-2 Jančić (45), 1-3 Badrić (47), 1-4 Jančić (51), 1-5 Rakas (70)
GORICA: Filip Crnolatec (od 60. Kovač), Lovro Cundeković, Marko Paradžik (od 60. Ljubej), Ivan Ćuk (od 46. Tkalčević), Leon Badrić, David Sim, Ivan Jančić, Marko Rakas, Ivan Paradžik, Juraj Šolaja (od 65. Kahlina), Luka Kaurin (od 46. Godinić). Trener Marko Pancirov.