06.08.2020.

Slavljem protiv Lukavca do polufinala županijskog kupa

Slavljem protiv Lukavca do polufinala županijskog kupa Na igralištu u Lukavcu u srijedu poslijepodne odigrana je utakmica četvrtfinala kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije protiv Lukavca.

LUKAVEC - GORICA 0-3
STRIJELCI: 0:1 Gadže (14'), 0:2 Šroler (57'), 0:3 Gadže (67')
GORICA: Kahlina - Spudić, Steenvoorden, Krizmanić, Čabraja (od 60. Moro) - Babec, Čanađija (od 71. Kalik) - Šroler, Gadže, Špikić (od 46. Zorica) - Dvorneković (od 71. Ndiaye). Trener Valdas Dambrauskas
LUKAVEC: Sučić - Marko Grdenić, Kovačić (od 65. V. Borković), Mamić, Humeljak (od 58. Hanachi) - L. Borković, Marijan Grdenić - Josip Grdenić (od 85. Matić), Ezgeta (od 26. Kaurin),Tuka - Krpečanec (od 58. Lagundžija). TRENER: Slaven Batovanja

Trener Dambrauskas za dvoboj protiv susjednog četvrtoligaša odlučio je priliku dati mlađim igračima pa su tako u početnom sastavu bili Spudić, Krizmanić, Šroler, Gadže i Špikić umjesto kojeg je na poluvremenu u igru ušao Zorica.

Gorica je do vodstva stigla u 14. minuti susreta kada je nakon dobre akcije Dvornekovića i Spudića mrežu zatresao Gadže. S tim je rezultatom naša momčad otišla na predah, a u nastavku je Zorica asistirao Šroleru za povećanje prednosti na 2:0. Desetak minuta kasnije Gadže je svojim drugim pogotkom postavio konačnih 3:0.

Uvjerljivom pobjedom protiv Lukavca, Gorica je osigurala prolazak u polufinale županijskog kupa koje će se igrati već ove subote protiv Save Strmec. Utakmica je na rasporedu od 18 sati u Strmcu Samoborskom.