Kadetkinje slavile protiv Pregrade

Kadetkinje slavile protiv Pregrade Kadetkinje su odigrale odličnu utakmicu na domaćem terenu i zasluženo slavile protiv Pregrade s 2:0. Prvo poluvrijeme cure su odigrale neriješeno, a prvi pogodak stigao je u trećoj minuti drugog dijela. Pogodak za 1:0 postigla je Štefančić Paula dok je na konačnih 2:0 zaključila Šaban Antonia Mel u 75. minuti. Sljedeća utakmica na rasporedu je u subotu, 21. ožujka u gostima kod 4 RIJEKE iz Karlovca.

KADETKINJE - 12. kolo

HNK GORICA - NK PREGRADA  2:0 (0:0)

VELIKA GORICA - gradski stadion, teren s umjetnom travom - 07.03.2020. u 16:00 sati