Sudac: Damir Batinić

GORICA: Kahlina - Musa, Jovičić, Steenvoorden, Čabraja - Suk, Čanađija (Maslowski od 82') - Dvorneković (Špikić od 58'), Hamad (Mudrinski od 46'), Lovrić - Ndiaye . Trener: Valdas Dambrauskas
VARAŽDIN: Nevistić - Tkalčić, Senić, Stolnik, Mamić - Jamal (Rodin od 80'), Kolarić - Teklić (Ninčević od 89'), Posavec (Petković od 75'), Drožđek - Benko. Trener: Samir Toplak

žuti kartoni: Varaždin: Kolarić, Mamić, Benko; Gorica: Suk

1' Počela je utakmica 25. kola HT Prve lige.

2' Kolarić je zaradio žuti karton.

7' Kakvu je sada priliku Gorica imala! Ostao je Ndiaye sam s desne strane, pucao prema golu, lopta se odbila do Lovrića koji je potegao s desetak metara, ali obranio je to Nevistić.

8' Uzvratio je sada Varaždin, obrana Gorice izbacuje loptu i bit će korner za domaćine.

18' Drožđek je izveo slobodan udarac, spreman je Kahlina.

23' Ponovno je zaprijetila Gorica. Hamad je poslao dugu loptu prema Lovriću koji puca u ruke Nevistiću.

31' autogol. Varaždin vodi 1:0. Čanađija je vratio loptu prema Kahlini koji ju nije uspio zaustaviti.

33' Gol! Varaždin vodi 2:0. Strijelac Leon Benko.

37' Mamić je dobio žuti karton.

45' Igrat će se minuta sudačke nadoknade.

45+1' Kraj prvog poluvremena. Rezultat 2:0.

46' Izmjena u sastavu Gorice na početku drugog poluvremena. Igru je napustio Hamad, ušao je Mudrinski.

58' Igru je napustio Dvorneković, ušao je Špikić.

65' GOOOOOL! Lovrić smanjuje prednost Varaždina u 65. minuti!

66' Žuti karton za Suka.

75' Prva promjena kod domaćina. Igru je napustio Posavec, ušao je Petković.

80' Iz igre je izašao Jamal Bajandouh, u igri je Rodin.

81' Benko je dobio žuti karton.

82' Posljednja izmjena kod Gorice. Igru je napustio Čanađija, u igri je Maslowski.

89' Igru je napustio Teklić, ušao je Ninčević.

90' Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade.

90+4' GOOOOOOL! Lovrić postiže pogodak s bijele točke za izjednačenje u sudačkoj nadoknadi!