Gorica 2 dvostruki pobjednik malonogometne lige

Gorica 2 dvostruki pobjednik malonogometne lige Završena je 14. velikogorička malonogometna liga koja je odigrana u nepuna tri mjeseca pod pokroviteljstvom Hrvatske Elektroprivrede (HEP) i organizaciji Nogometnog saveza Velika Gorica i Zajednice sportskih udruga Grada Velike Gorice. Finalni dan Lige na terenu Panadić odigran je u subotu, 22. veljače.

Dvije naše momčadi osvojile su prva mjesta i time opravdale ulogu ovogodišnjih favorita malonogometne lige. Mlađi i stariji pioniri 2 slavili su protiv Kurilovca 1 s 2:1, a treća mjesta obje kategorije zauzele su prve ekipe Gorice. Mlađi pioniri 1 pobijedili su drugu ekipu Kurilovca s čak 10:0, dok su stariji pioniri 2 bili bolji u izvođenju penala protiv Bune nakon 2:2 u regularnom vremenu.

Postignutim golovima istaknuli su se Gabriel Gorenc i Stipe Orešković kojima su nagrade za najuspješnije strijelce uručili voditelji Lige, Stjepan Grđan i Stjepan Petrac.