Sudac: Fran Jović

GORICA: Kahlina - Musa (Hamad od 41'), Steenvoorden, Jovičić, Čabraja - Babec (Maslowski od 86'), Čanađija - Špikić (Mathieu od 66'), Dvorneković, Lovrić - Ndiaye . Trener: Sergej Jakirović
RIJEKA: Pandur - Escoval, Velkovski, Smolčić, Raspopović (Braut od 74'), Štefulj, Halilović (Gorgon od 72'), Lepinjica, Lončar - Andrijašević, Čolak. Trener: Simon Rožman

žuti kartoni: GORICA: Čanađija, Jovičić, Čabraja, Lovrić; RIJEKA: Halilović, Smolčić, Escoval, Velkovski, Čolak

1' Počela je utakmica protiv Rijeke na Gradskom stadionu.

10' Prva prilika za Rijeku. Štefulj je ubacio s desne strane, Raspopović silovito puca pored vratnice.

15' Prilika za Goricu! Ndiaye oštro glavom nakon ubačaja Lovrića, ali odlazi pored gola.

18' Halilović je dobio žuti karton.

23' Rijeka je imala veliku šansu preko Čolaka koji sam u petercu pogađa vratnicu.

26' Čabraja je dobio žuti karton.

35' Halilović puca, Kahlina vadi iz desnog ruba gola.

39' Lončar je istrčao kontru, pucao u okvir, ali spreman je Kahlina.

41' Iz igre je izašao Musa, zamijenio ga je Hamad.

45' Igrat će se minuta nadoknade.

46' Počelo je drugo poluvrijeme.

46' Čanađija je zaradio žuti karton.

48' Esoval je dobio žuti karton.

49' Lovrić iz slobodnog udarca pogađa okvir gola.

60' Žuti karton za Smolčića.

66' Igru je napustio Špikić, u igri je Mathieu.

72' Prva izmjena kod Rijeke. Iz igre je izašao Halilović, u igri je Gorgon.

74' Još jedna promjena kod gostiju. Iz igre je izašao Raspopović, zamijenio ga je Braut.

79' Jovičić je dobio žuti karton.

81' Žuti karton zaradili su Lovrić i Velkovski.

83' Lovrić je pucao iz slobodnjaka s dvadesetak metara, ali siguran je Pandur.

86' Posljednja izmjena kod Gorice. Iz igre je izašao Babec, ušao je Maslowski.

90' Igrat će se tri minute nadoknade.

91' Gol! Rijeka je dvije minute prije kraja susreta u vodstvu pogotkom Čolaka.

92' Poništen pogodak Rijeke! Pregledavanjem VAR-a sudac Jović poništio je gol Čolaka zbog igranja rukom.

93' Kraj utakmice. Uz brojne prilike s obje strane, susret je ipak završio podjelom bodova.