26.01.2020.

Spremni za nastavak sezone

Spremni za nastavak sezone Pobjedom u finalnoj završnici Arena Cupa Gorica je završila dvotjedni ciklus priprema u Medulinu. Protiv Inter Zaprešića naša je momčad slavila s 1:0, a pogodak je postigao Kristijan Lovrić u 65. minuti utakmice. Lovrić je imao još jednu šansu za povećanjem prednosti u drugom poluvremenu preko jedanaesterca no nažalost nije ga uspio realizirati, pa je tako rezultat ostao nepromijenjen. Utakmicu su započeli Kahlina, Musa, Periša, Jovičić, Steenvoorden, Čanađija, Maslowski, Gadže, Hamad, Mathieu, Ndiaye, a u drugom poluvremenu igrali su Babec, Čabraja, Golubickas, Lovrić i Krizmanić. Momčad i stožer u večernjim satima kreću za Veliku Goricu gdje ih očekuju završne pripreme uoči nedjeljne prvenstvene utakmice protiv Osijeka.