13.02.2020.

Gorica bolja od Kustošije

Gorica bolja od Kustošije Gorica je u utorak, 11. veljače na Gradskom stadionu odigrala prijateljsku utakmicu protiv drugoligaša Kustošije. Na terenu s umjetnom travom pred stotinjak gledatelja naša je momčad svladala goste s 2:1 pogocima dokapetana Matije Dvornekovića u 32. minuti susreta i juniora Roka Braice u 58. minuti drugog poluvremena. Desetak minuta kasnije gosti su preko Kelave smanjili prednost Gorice na 2:1 što je ostao i konačan rezultat utakmice.

Trener Sergej Jakirović iskoristio je prijateljsku utakmicu za nešto drugačiji sastav, pa je na terenu bilo čak sedam juniora, Braica, Banić, Krpan, Zorica, Brkić, Zavalić i Crnolatec koji je na vratima zamijenio Išeka.

Početni sastav: Išek, Periša, Brkić, Maloča, Čabraja, Suk, Maslowski, Gadže, Dvorneković, Hamad, Mathieu

Drugo poluvrijeme: Crnolatec, Braica, Banić, Krpan, Zorica, Brkić, Zavalić, Maloča, Mathieu, Periša, Maslowski