20.05.2023.

Posljednjih 90 minuta na Gradskom stadionu: Gorica - Varaždin 5:2

Posljednjih 90 minuta na Gradskom stadionu: Gorica - Varaždin 5:2 HNK GORICA - NK VARAŽDIN 5:2 (2:1)
Velika Gorica. Gradski stadion Velika Gorica. Sudac: Patrik Kolarić (Čakovec). Pomoćnici: Sanja Rođak-Karšić (Podravske Sesvete). Četvrti sudac: Toni Dadić (Zagreb) VAR: Fran Jović (Zagreb). AVAR: Anto Marić (AVAR).
GORICA: Radošević - Tomečak, Bralić, Steenvoorden, Štiglec - Pršir, Raspopović - Ndockyt 5:2, Suk, Mitrović - Vujnović. Trener Željko Sopić.
STRIJELCI: 1-0 Ndockyt (3), 2-0 Suk (22), 2-1 Kolarić (33), 3-1 Fruk (73), 4-1 Steenvoorden (83), 5-1 Fruk (86), 5-2 Težak (89)
ŽUTI KARTONI: Varaždin: Škaričić, Pilj
CRVENI KARTONI: -

⏸ 90+2' Kraaaaaaj! Gorica ostaje u HNL-u!

➕ 90' Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade.

⚽ 89' Težak je strijelac za Varaždin, rezultat je 5-2.

⚽ 86' I to je 5-1! Još jednom večeras - Toni Fruk!

⚽ 83' GOOOOL! Gorica je povećala vodstvo! Strijelac je Matthew Steenvoorden.

🔁 82' Nova promjena kod gostiju. Umjesto Urate i Pilja, ušli su Težak i Pereira.

🟨 81' Žuti karton za Pilja.

🔁 75' Promjena i kod Varaždina. Umjesto Domjanića u igri je Ocvirek.

🔁 74' Igru su napustili Štiglec i Vujnović, u igri su Vojtko i Krizmanić.

⚽ 73' GOOOOL! Toni Fruk postiže pogodak za 3-1!

🔁 69' Prva promjena kod Varaždina, izašao je Kolarić, u igri je Belcar.

🔁 64' Dvostruka izmjena kod Gorice. Umjesto Suka i Mitrovića u igri su Fućak i Fruk.

🟨 58' Prvi žuti karton na utakmici dobio je Škaričić.

🔁 51' Umjesto Ndockyta u igri je Majstorović.

▶️ 46' Počelo je drugo poluvrijeme, bez promjena u našem sastavu. Kod Varaždina je u igri Škaričić umjesto Jelenića.

⏸ Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 2-1.

➕ 45' Igrat će se minuta sudačke nadoknade

⚽ 33' Gol. Varaždin je smanjio prednost Gorice. Strijelac je Kolarić. Gorica - Varaždin 2-1.

⚽ 22' GOOOL! Novi pogodak Gorice, strijelac je Joey Suk!

⚽ 3' GOOOOL! Gorica vodi 1-0! Svoj drugi pogodak u dresu Gorice postigao je Merveil Ndockyt

▶️ 1' Pred nama je posljednjih 90 minuta na domaćem terenu ove sezone! Ajmooo Gorica