10.05.2023.

Pioniri i kadeti i iduće sezone u Prvoj NL

Pioniri i kadeti i iduće sezone u Prvoj NL Pioniri Gorice pod vodstvom trenera Bregovića, svoju prvu sezonu natjecanja u najvišem rangu hrvatskog nogometa zaključili su 2:0 pobjedom protiv Slaven Belupa. Pogotke za zadnja tri boda u ovoj natjecateljskoj sezoni postigao je Armando Plečko u samo dvije minute, prvi u 50., a drugi u 52. minuti susreta na Gradskom stadionu.

Ovom uspješnom sezonom koju su završili kao devetoplasirana momčad na prvenstvenoj tablici s ukupno 29 bodova, osigurali su da zajedno s kadetima i iduće godine igraju Prvu NL.

Kadeti pod vodstvom trenera Banića protiv istog su suparnika u zadnjem kolu upisali 1-2 poraz. Naši dečki su uspjeli izjednačiti dvije minute prije kraja pogotkom Gabrijela Cerovskog, ali nažalost nisu uspjeli sačuvati bod. Sezonu su završili na 13. mjestu s 23 boda, čak 17 više od posljednje momčadi.

Ovim putem čestitamo i jednoj i drugoj selekciji te njihovim trenerima i želimo puno uspjeha u sljedećoj sezoni.