10.03.2023.

Devet golova u ludoj utakmici: Gorica - Istra 1961 5-4

Devet golova u ludoj utakmici: Gorica - Istra 1961 5-4 HNK GORICA - NK ISTRA 1961 5:4 (1:2)
Velika Gorica. Gradski stadion. Sudac: Zdenko Lovrić (Đakovo). Pomoćnici: Goran Pataki (Đakovo) i Ivan Janić (Ilok). Četvrti sudac: Toni Dadić (Zagreb). VAR: Duje Strukan (Split). AVAR: Alen Jakšić (Split)
GORICA: Radošević - Tomečak, Bralić, Štiglec (Vojtko od 46.), Krizmanić - Ndockyt (Majstorović od 46.), Pršir, Mrzljak, Mitrović - Matavž (Jurić od 46.), Fućak (Petković od 87.). Trener Željko Sopić.
STRIJELCI: Bakrar (14, 42), Bralić (29), Pršir (79- 11m), Fućak (81), Suk (83), Matheus (90+5), Mitrović (90+6)
ŽUTI KARTONI: Gorica: Štiglec, Jurić, Bralić, Krizmanić, Mrzljak; Istra 1961: Hujber, Marešić, Boultam, Majkić
CRVENI KARTONI:

⏸ 90+10' I kraj! Kakva utakmica, kakvo ludilo!

⚽ 90+6' GOOOOL! Samo minutu nakon izjednačenja Istre, Gorica ponovno vodi! Koliko želimo ovu pobjedu pokazao je Mitrović!

⚽ 90+5' Gol. Istra je izjednačila preko Matheusa.

➕ 90' Igrat će se 10 minuta sudačke nadoknade.

🔁 89' Četiri promjene kod gostiju. Izlaze Duvnjak, Vuk, Kadušić i Boultam, a ulaze Maurić, Žgomba, Marin i Josipović.

🔁 87' Izašao je strijelac Fućak, u igri je Petković.

🟨 85' Požutio je i kapetan Mrzljak.

⚽ 83' IIIIII OPEEET! Veliki preokret u Velikoj Gorici, Joey Suk glavom zabija za 4-3!

⚽ 81' GOOOOL! Gorica se vratila! Fućak je strijelac za novo izjednačenje!

🔁 80' Prva promjena kod Istre u 80. minuti, ušao je Matheus, izašao je Mahmoud.

⚽ 79' GOOOOL! Jurica Pršir postiže pogodak s bijele točke!

🟨 78' Još jedan žuti karton, sada za Majkića.

🟨 74' Boultam je dobio žuti karton.

🟨 71' Novi žuti karton, ovaj put za Marešića.

🟨 70' Žuti karton i za Krizmanića.

🟨 68' Bralić je dobio žuti karton.

❗ Jurić se trenutno nalazi u vozilu hitne pomoći uz teren, a čini se da je riječ o puknuću lakta.

🔁 64' Zbog teške ozljede ruke nakon zračnog duela s Duvnjakom, igru je napustio Jurić, ušao je Suk.

🟨 63' Jurić je dobio žuti karton.

⚽ 55' Gol. Caseres je strijelac za Istru 1961 u 55. minuti susreta. Trenutni rezultat je 1-3.

🔁 46' Čak tri promjene u sastavu Gorice na početku drugog dijela. U svlačionici su ostali Matavž, Štiglec i Ndockyt, u igri su Jurić, Vojtko i Majstorović.

⏸ 45+5' Kraj prvog dijela. Rezultat je 1:2.

🟨 45+1' Hujber je dobio žuti karton.

➕ 45' Igrat će se pet minuta nadoknade.

⚽ 41' Gol. Istra je ponovno u vodstvu, strijelac je još jednom Bakrar.

⚽❌ 36' Semafor je pokazao 2-1, ali samo na kratko jer je VAR poništio pogodak Mitrovića zbog zaleđa.

⚽ 29' GOOOL! Pršir je izveo slobodan udarac, a Bralić postigao svoj drugi pogodak u dresu Gorice za 1-1 u Velikoj Gorici.