17.09.2022.

Gorica - Osijek: Bez bodova u 'vaterpolo' utakmici

Gorica - Osijek: Bez bodova u 'vaterpolo' utakmici HNK GORICA - NK OSIJEK 0-1 (0-1)
Velika Gorica. Gradski stadion. Sudac: Duje Strukan (Split). Pomoćnici: Alen Jakšić i Vice Vidović (Split). Četvrti sudac: Ante Terzić. VAR: Marin Vidulin (Kanfanar). AVAR: Luka Pajić.
STRIJELCI: 0-1 Gržan (19)
GORICA: Banić - Wague (Raspopović od 45.), Steenvoorden, Jovičić, Krizmanić (Vojtko od 68.) - Francois (Cruz od 75.), Pršir (Golubickas od 68.) - Ndockyt (Mitrović od 55.), Suk, Fruk - Jurić D. Trener Igor Angelovski.
KARTONI: Gorica: Suk, Steenvoorden, Golubickas, Jovičić, Banić. Osijek: Barri, Mierez, Lončar.
CRVENI KARTON: Raspopović

⏸ 90+5' Kraj utakmice. Gorica ponovno ostaje bez bodova.

🟨 90+3' Banić je dobio žuti karton zbog prigovora.

🟥 90+3' Crveni karton! Raspopović zbog povlačenja igrača Osijeka.

🟨 90+2' Lončar je zaradio žuti karton. Golubickas napušta teren zbog ozljede.

➕ 90' Igrat će se pet minuta nadoknade.

❗ 88' Obrana Ivušića. Nakon ubačaja iz kuta prvi na lopti bio je Cruz, ali odlično reagira vratar Osijeka.

🟨 85' Požutio je i Jovičić.

🟨 81' Žuti karton dobio je Golubickas.

🔁 78' Promjena i kod Osijeka, Bralić je u igri umjesto Gržana.

🔁 75' Cruz je u igri umjesto Francoisa.

🟨 70' Žuti karton za Steenvoordena, kojeg također neće biti u kadru za Šibenik.

🔁 68' Dvostruka izmjena kod Gorice. Izašli su Pršir i Krizmanić, u igri su Golubickas i Vojtko.

🟨 66' Mierez je dobio žuti karton.

🔁 64' Dvije izmjene u redovima Osijeka. Igru su napustili Barri i Beljo, u igri su Jugović i Kleinheisler.

❗ 60' Prva velika prilika Gorice u drugom poluvremenu, pokušao je Mitrović, ali ponovno to odlazi pored vratnice.

🟨 57' Suk je dobio žuti karton. Joeyju je to treći žuti karton pa trener neće moći računati na njega za gostovanje u Šibeniku.

🔁 55' Josip Mitrović ušao je umjesto Merveila Ndockyta.

▶️ 46' Počelo je drugo poluvrijeme uz jednu izmjenu. Iz igre je izašao Wague, u igri je Raspopović.

⏸ 45+2' Završilo je prvo poluvrijeme. Gorica - Osijek 0:1.

➕ 45' Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade.

❗  Pred vratima Osijeka bio je Pršir, ali lopta odlazi malo pored vratnice.

🟨 26' Strukan sudi prekršaj, žuti karton za igrača Osijeka.

⚽ 19' Gol! Gosti su poveli pogotkom Šime Gržana nakon brze kontre iako je Banić obranio prvi udarac, lopta se odbila do Gržana koji poentira za slavlje Osijeka.

❗ Nova šansa za domaće, ovog puta pucao je Deni Jurić, no spreman je vratar Ivušić.

❗ 2' Prva prilika za Goricu već u 2. minuti, pokušaj Fruka otišao je iznad gola...

▶️ 1' Počeo je dvoboj 10. kola između Gorice i Osijeka po natopljenom terenu u Velikoj Gorici.