Sudac: Strukan Duje

GORICA: Kahlina - Muhammed, Steenvoorden, Jovičić, Čabraja - Marina, Čanađija (Šroler od 83') - Hamad (Babec od 68'), Dvorneković (Mathieu od 64'), Ndiaye - Zwolinski. Trener: Sergej Jakirović
ISTRA 1961: Čondrić - Gonzales, Bosančić, Tomašević, Grujević - Močinić, Galilea - Ivančić, Ćuže, Fintić (Lončar od 70') - Laukžemis (Perić- Komšić od 76'). Trener: Ivan Prelec

Žuti kartoni: Gorica: Steenvoorden, Čanađija, Musa, Marina Istra 1961: Laukžemis

1' Početak utakmice na Aldo Drosini.

1' Gorica je krenula u prvi napad. Musa je s desne strane pucao prema Čondriću koji o rukom odbija do Hamada koji puca preko gola.

3' Gol! Istra vodi 1:0. Grujević je asistirao za Laukžemisa koji trese mrežu Gorice.

16' Steenvoorden je dobio žuti karton zbog preoštrog starta.

21' Ponovno je gusto na vratima Gorice, posljednji napad Istre očistio je Marina. Korner za Istru.

21' Pokušaj Istre završio je u rukama Kahline.

29' Dvorneković je potegao s dvadeset metara, ali obranio je Čondrić.

38' GOOOL! Jovičić je postigao privijenac u dresu Gorice i izjednačio rezultat u Puli glavom nakon što je Hamad ubacio iz kornera.

45' Završetak prvog poluvremena, bez nadoknade.

46' Počelo je drugo poluvrijeme bez promjena u sastavu.

47' Udarac Čanađije s dvadeset metara odlazi pored vratnice.

58' žuti karton dobio je Čanađija.

62' Gol! Močinić je postigao pogodak za novo vodstvo Istre.

64' Prva promjena u sastavu Gorice. Igru je napustio Dvorneković, u igri je Mathieu.

68' Iz igre je izašao Hamad, u igri je Babec.

70' Prva izmjena kod domaćina. Ušao je Lončar umjesto Fintića.

74' Laukžemis je dobio žuti karton.

77' Žuti karton za Musu.

81' Čabraja je dodao za Cherifa koji glavom puca pored gola.

83' iz igre je izašao Čanađija, u igri je Šroler.

90' Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade.

90' Žuti karton za Marinu.

90+4' GOOOOOOOOOOL! Kakva završnica! Lopta se odbila do Cherifa u kaznenom prostoru koji ju zahvaća u padu i šalje u mrežu Istre za 2:2.

95' Kraj! Gorica je u zadnjim trenucima sudačke nadoknade uzela bod u Puli.