04.06.2022.

Kotarskom i Krizmaniću svih 90 minuta protiv Norveške

Kotarskom i Krizmaniću svih 90 minuta protiv Norveške Goričani Dominik Kotarski i Krešimir Krizmanić odigrali su svih 90 minuta za hrvatsku U-21 reprezentaciju, koja je nažalost ispustila tri boda u sudačkoj nadoknadi kvalifikacijske utakmice u Drammenu.

Izabranici Igora Bišćana vodili su do 91. minute kada su domaćini izjednačili rezultat, a onda u posljednjoj minuti utakmice i preokrenuli za konačnih 3-2. S tom pobjedom Norveška se nalazi na drugom mjestu skupine A s bodom manje od Hrvatske, ali su joj preostale još dvije utakmice dok mlade Vatrene čeka još samo gostovanje kod Estonije 8. lipnja.

Hrvatska je igrala u sastavu: Kotarski - Stanišić (Hodža od 46.), Šutalo, Vušković, Krizmanić, Čolina - Sučić (Smolčić od 88.), Soldo, Kačavenda- Matanović (Marin od 61.), Šimić.