Gorica ponovila uspjeh iz Kupa! Hrvatski Telekom Prva liga 14. kolo

GORICA: Kahlina - Muhammed, Steenvoorden, Jovičić, Čabraja - Suk, Čanađija (Babec od 81'), Marina - Hamad (Dvorneković od 63'), Ndiaye, Lovrić (Krizmanić od 90'). Trener: Sergej Jakirović
HAJDUK: Posavec - Juranović, Ismajli, Svatok, Čolina, Hamza (Jradi od 83'), Nejašmić (Beširović od 53'), Jurić, Bradarić, Caktaš, Jairo.  Trener: Damir Burić

žuti kartoni: Gorica: Lovrić, Musa, Marina; Hajduk: Ismajli, Caktaš, Bradarić
crveni kartoni: Gorica: Suk (dva žuta kartona)

1' Počela je utakmica 14. kola u Velikoj Gorici.

2' Prilika za Hajduk već na početku susreta. Kahlina odbija udarac Caktaša u korner.

8' Dvije velike šanse za Goricu. Prvo je Hamad dodao za Lovrića iz kornera, odlazi to visoko preko gola, a zatim još jedan pokušaj iz kornera ali brani Posavec.

12' GOOOOOL! Kristijan Lovrić postigao je pogodak iz slobodnog udarca s trideset metara. Gorica vodi 1:0.

28' Gol! Hajduk je izjednačio. Pogodak je postigao Jairo.

45' Igrat će se minuta sudačke nadoknade.

45+1' Kraj prvog poluvremena. Rezultat 1:1.

46' Počelo je drugo poluvrijeme, bez promjena u sastavima.

51' žuti karton za Suka nakon prekršaja nad Hamzom.

53' Prva izmjena u momčadi Hajduka. Iz igre je izašao Nejašmić, u igri je Beširović.

60' Lovrić je ubacio iz kornera do Suka koji je pucao glavom, ali obranio je to Posavec.

63' Prva izmjena u sastavu Gorice. Iz igre je izašao Hamad, u igri je Dvorneković.

67' žuti karton za Lovrića zbog prigovora sucu.

70' Juranović je ubacio za Caktaša koji puca preko gola.

71' Musa je dobio žuti karton.

72' Žuti karton dobio je Ismajli zbog preoštrog starta na Lovriću.

80' Još jednom Lovrić puca u okvir gola, obranio je Posavec.

81' Iz igre je izašao Čanađija, u igri je Babec.

82' Marina je dobio žuti karton.

83' Promjena u gostujućem sastavu. Iz igre je izašao Hamza, u igri je Jradi.

84' Odlična obrana Kahline! Pucao je Čolina nakon ubačaja Juranovića, ali sjajno je reagirao Kahlina.

85' žuti karton za Caktaša

86' GOOOOL! Suk je tresao mrežu Hajduka nakon sjajne asistencije Lovrića 4+ minute prije kraja susreta!

88' Bradarić je dobio žuti karton.

90' Posljednja promjena u sastavu Gorice. U igru je ušao Krizmanić umjesto Lovrića.

90' Igrat će se 4 minute sudačke nadoknade.

90+3' Suk je dobio drugi, isključujući žuti karton.

94' Kraj! Gorica je još jednom ovog tjedna pobijedila Hajduk i istim rezultatom kao u osmini finala Kupa, upisala tri prvenstvena boda!