26.04.2022.

Dvije pobjede kod kuće, dvije u gostima

Dvije pobjede kod kuće, dvije u gostima Juniori 2 i kadeti slavili su ovog vikenda na domaćem terenu protiv Dubrave Tim Kabel, a uspješni su bili i mlađi i stariji pioniri koji su ostvarili pobjede na gostovanju kod Zagreba.

Momčad Mensura Mujdže 5-0 imala je već nakon prvih 45 minuta susreta u Velikoj Gorici nakon ranog autogola gostujuće momčadi i pogodaka Antonia Crnkovića, Luke Novaka, Luke Kosteleca i Ivana Budimira. U 52. minuti na konačnih 6-0 postavio je Karlo Buinjac. Nakon 24. kola juniori 2 nalaze se na sedmom mjestu s 42 boda, tri manje od Trnja na šestom mjestu.

JUNIORI II
HNK Gorica - NK Dubrava Tim Kabel 6:0
Prva NL Središte juniori. Sudac: Patrik Deverić. Pomoćnici: Tihomir Čunčić i Ivan Lučan.
STRIJELCI: 1-0 Halužan (3.-ag); 2-0 Crnković (18); 3-0 Novak (24); 4-0 Kostelec (29); 5-0 Blažević (31); 6-0 Buinjac (52)
HNK GORICA: Cundeković, Paradžik (Montiljo od 46.), Paić-Karega (Mrvalj od 54.), Gašparić (Jozipović od 54.), Grgić, Kostelec, Buinjac (Brkić od 13.), Crnković (Godinić od 54.), Blažević, Novak (Matošević od 54.), Budimir. Trener: Mensur Mujdža.

Sa sjajnim rezultatima i sezonom bez upisanog poraza kadeti su nastavili i ovog vikenda pobjedom protiv Dubrave Tim Kabel. Gorica je povela pogotkom Josipa Juraja Radočaja u 19. minuti, a na 2-0 povisio je Fran Krilić u 52. minuti. Priliku za nova tri boda kadeti će imati ove subote u 10 sati kod Sesveta.

KADETI
HNK Gorica - NK Dubrava Tim Kabel 2:0
Prva NL Središte kadeti. Sudac: Tihomir Čunčić. Pomoćnici: Patrik Deverić i Ivan Lučan.
STRIJELCI: 1-0 Radočaj (19); 2-0 Krilić (52)
HNK GORICA: Matejčić, Cundeković (Bačić od 75.), Markov, Tkalčević (Darojković od 45.), Krilić, Agatić, Kahlina (Ferina od 57.), Radočaj (Đurašić od 57.), Ščrbak (Šestak od 75.), Kaurić (Nezirović od 45.), Paradžik (Vodopijak od 75.). Trener: Damir Milanović

Pioniri pod vodstvom Igora Čaglja do pobjede protiv Zagreba stigli su preokretom u drugom poluvremenu. S tri nova boda Gorica je preuzela treću poziciju na prvenstvenoj tablici i trenutno ima dva boda više od Kustošije i sedam bodova manje od Lučkog.

PIONIRI
NK Zagreb - HNK Gorica 1:2
Prva NL Središte pioniri. Sudac: Ivan Jović. Pomoćnici: Filip Dragašević i Lovro Denić.
STRIJELCI: 1-0 Senjan (17); 1-1 Bojić (27); 1-2 Krmpotić (52)
HNK GORICA: Jug, Tokić, Prša (Vlašić od 63.), Topić, Kučiš (Zeba od 21.(Perković od 48.)) , Pranić (Krmpotić od 36.), Cundeković, Preložiček, Janjuz, Bojić, Kolovrat. Trener: Igor Čagalj

U borbi za treće mjesto mlađi pioniri će na domaćem terenu dočekati Dubravu Tim Kabel, koja im trenutno bježi za bod. Utakmica će se igrati u srijedu, 4. svibnja s početkom u 18 sati.

MLAĐI PIONIRI
NK Zagreb - HNK Gorica 1:4
Prva NL Središte mlađi pioniri. Sudac: Filip Dragašević. Pomoćnici: Ivan Jović i Lovro Denić.
STRIJELCI: 0-1 Rezek (4); 0-2 Rezek (39); 0-3 Župetić (46); 0-4 Brkljačić (51); 1-4 Hančić (58)
HNK GORICA: Pavličić, Noah, Čolić, Ceković, Šebek, Radujković, Rezek, Župetić, Miholić, Cindrić, Špagnut. Igrali su još: Ferenček, Hranilović, Šeremet, Gvozdenica, Brkljačić, Čagalj, Pešut. Trener: Boris Trivunov.