03.04.2022.

Juniori slavili u Dugopolju

Juniori Gorice slavili su s 1-0 u gostima kod Dugopolja i s važna tri boda preuzeli treće mjesto na prvenstvenoj tablici. Momčad Svena Raića do vodstva je stigla u 76. minuti susreta pogotkom kapetana Patrika Juga.

Utakmica s puno duela, a bez puno prilika, međutim mi smo svoju realizirali i do kraja sačuvali prednost, čak smo i izbacili jednu loptu s gol linije. Pokazali smo kvalitetu i momčadski duh što je na kraju i presudilo utakmicu - rekao je Jug koji je dan ranije upisao i nekoliko minuta u seniorskom dvoboju na Šubićevcu.

U subotu, 9. travnja Gorica će na Gradskom stadionu dočekati Lokomotivu koja se s istim brojem bodova, ali i utakmicom manje, nalazi na četvrtom mjestu.

NK DUGOPOLJE - HNK GORICA 0:1.
Prva HNL - juniori.
Dugopolje. ŠC Hrvatskih vitezova. Sudac: Ante Jurić (Split). Pomoćnici: Matej Pavić (Split) i Kristijan Kuduz (Vrlika).
STRIJELCI: 0-1 Jug (76)

Gorica: Dalipagić, Houdek, Cruce, Jug, Brandić (Sim od 72.), Quni (Skrbin od 46.), Ćurić,  Brlek (Matković od 78.), Frković (Đukanović od 78.), Banić (Kulenović od 46.), Ciprić (Carl od 72.).