09.06.2021.

Četiri gola, tri boda i prvo mjesto na tablici!

Četiri gola, tri boda i prvo mjesto na tablici! Juniori 2 slavili su u gostima kod Brezovice i u pretposljednjem kolu osigurali prvo mjesto na tablici Druge NL Središte.

Goričani su u 29. kolu zasluženo uzeli kući važna tri boda s gostovanja. Momčad Mensura Mujdže svladala je vršnjake iz Brezovice rezultatom 0:4, a sva četiri gola postigao je Ivan Pušić. Suparničku mrežu prvo je zatresao u 13. minuti, a onda još tri puta u drugom poluvremenu, u 63., 65. i 83. minuti za konačnih 0:4. Sjajnim golovima Pušić je još jednom dokazao da je s 21 pogotkom zasluženo na vrhu ljestvice najboljih strijelaca Druge HNL.

Juniori su tako kolo prije kraja osigurali naslov prvaka, s ukupno 64 boda na tablici, četiri boda više od drugoplasiranog Karlovca i sedam više od Segeste na trećem mjestu. U posljednjoj utakmici ove sezone, Gorica će odmjeriti snage s Vrbovcem. Susret 30. kola igrat će se u Velikoj Gorici, u nedjelju, 13. lipnja s početkom u 12:00 sati.