HNK Gorica s velikim zadovoljstvom objavljuje dolazak Filipa Brauta, koji će od danas nositi dres našeg kluba.
Dvadesetčetverogodišnji hrvatski nogometaš u Veliku Goricu stiže nakon nastupa za NK Orijent 1919, a tijekom dosadašnje karijere branio je boje Rijeke, Hrvatskog dragovoljca i slovenskog prvoligaša Rogaške. Braut igra na poziciji desnog beka, a po potrebi može pokriti i druge pozicije. Tijekom karijere nastupao je i za mlađe reprezentativne selekcije Hrvatske.
Svojim radom, energijom i stečenim iskustvom Filip će dodatno pojačati konkurenciju u momčadi trenera Carevića uoči novih izazova.
Dobro došao u Veliku Goricu, Filipe!




