STRIJELCI:
Miličević – 1

D. Houdek – 1

Perišić - 1

Na otvaranju sezone vrlo dobra utakmica naše momčadi i potpuno zaslužena pobjeda. Iako je u našoj momčadi nedostajalo nekoliko igrača, naši igrači bili su bolji u svim elementima igre. Dominirali smo tijekom većeg dijela susreta i stvorili niz izglednih prigoda za postizanje još nekoliko pogodaka ali nedostatak koncentracije u završnici i početak natjecanja učinili su svoje. Trener je pružio prigodu svim igračima  i moramo ih sve pohvaliti na zalaganju i prikazanoj igri u današnjoj utakmici.

2. kolo na rasporedu je subotu, 03.09. u 10.00 sati, u Kurilovcu protiv momčadi Udarnika.

**************************************************************************************************************

1. liga NS Zagrebačke županije – POČETNICI 1,  1. kolo

ŠRC Velika Gorica, 29.08.2011. u 19.15 sati

H.N.K.“GORICA“ – N.K.“SLOGA“ ........... 1 : 0 (0:0)

1 : 0  Javiljak u 46.minuti

Na otvaranju sezone vrlo dobra utakmica naše momčadi i potpuno zaslužena pobjeda. Iako je u naša momčad igrala bez nekoliko igrača, naši igrači bili su bolji u svim elementima igre. U prvom dijelu utakmice stvorili smo nekoliko izglednih prigoda za postizanje pogotka ali nes(p)retnost i nedostatak koncentracije učinili su svoje. I gosti su u završnici utakmice imali prigodu ali ipak je poluvrijeme završilo bez pogodaka. Nastavak igre donio je reprizu iz prvog dijela.  Dominirali smo tijekom nastavka igre i stvorili nekoliko izglednih prigoda ali sve do same završnice rezultat je bio neodlučan. Nekoliko minuta prije kraja Javiljak postiže pogodak za naše vodstvo od 1:0 što je bio i krajnji rezultat utakmice. Kada momčad bude kompletna vjerujemo da ćemo biti još bolji. Trener je pružio prigodu svim igračima  i moramo ih sve pohvaliti na zalaganju i prikazanoj igri u današnjoj utakmici.