Peta pobjeda zaredom protiv Rijeke! Hrvatski Telekom Prva liga 13.kolo

Suci: Strukan Duje, Radić Hrvoje, Pepur Mario

Gorica: Kahlina, Musa, Ćelić, Jovičić, Čabraja, Marina (Dvorneković od 78') , Suk, Čanađija, Lovrić, Hamad (Maloča od 82'), Ndiaye (Zwolinski od 61')
Rijeka: Prskalo, Tomečak, Escoval, Punčec, Smolčić (Lepinjica od 77'), Lončar, Halilović, Kvržić (Murić od 58') , Andrijašević, Gorgon (Puljić od 65'), Čolak

žuti kartoni: Gorica: Ćelić, Zwolinski, Lovrić Rijeka: Smolčić
crveni karton: Smolčić (drugi žuti)

1' Počela je utakmica na Rujevici. Ajmo Gorica!

3' Prilike na obje strane na samom početku utakmice. Pokušaj Gorgona zaustavio je Kahlina, a Prskalo je obranio pokušaj Čanađije glavom sa šest metara.

30' Slobodan udarac za Rijeku izveo je Halilović, ali lopta odlazi preko gola.

45' Kraj prvog dijela uz nekoliko prilika s obje strane, ali bez pogodaka.

46' Počelo je drugo poluvrijeme u Rijeci, bez promjena u sastavima .

54' Najbolja šansa do sada! Čanađija je dodao za Lovrića s lijeve strane koji puca prema golu, ali odlazi to pored vratnice.

57' Pokušao je Gorgon iz slobodnog udarca za Rijeku, odlazi preko gola.

58' Izmjena u sastavu Rijeke. Umjesto Kvržića, u igru je ušao Murić.

61' Prva izmjena kod Gorice, iz igre je izašao Ndiaye u igri je Zwolinski.

63' GOOOOOOOL! Samo dvije minute nakon što je ušao u igru, Zwolinski postiže pogodak za 1:0 vodstvo Gorice u Rijeci.

64' žuti karton dobio je strijelac Zwolinski.

65' Druga izmjena kod Rijeke. Umjesto Gorgona u igru je ušao Puljić.

69' žuti karton za Smolčića.

77' Promjena u sastavu Rijeke, igru je napustio Lončar, u igri je Lepinjica.

78' Nova izmjena u sastavu Gorice. Igru napušta Marina, a u igri je Dvorneković.

82' Gol! Rijeka je izjednačila deset minuta prije kraja. Pogodak je postigao Tomečak.

82' Posljednja izmjena Gorice, iz igre je izašao Hamad, u igri je Maloča.

88' žuti karton dobio je Ćelić .

86' Odlična reakcija Kahline koji brani udarac Čolaka i spriječava da Rijeka preokrene na Rujevici.

89' Ponovno je zaprijetila Rijeka, ali ostaje 1:1.

90' Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade.

91'+1 Crveni karton! Smolčić je nakon preoštrog starta na Dvornekoviću zaradio drugi žuti karton.

90+2' GOOOOOOOOOOOOOOL! Tri minute prije isteka sudačke nadoknade, Matija Dvorneković postiže pogodak za 2:1 protiv Rijeke.

90+5' Kraj utakmice! Gorica slavi protiv Rijeke peti put zaredom!