Budućnost - Gorica 2 - 2

Ponedjeljak, 15.02.2010.
Pregledano 2068 puta
Foto galerija

U odličnoj utakmici koja je na trenutke plijenila ljepotom vodeća močad III HNL i vodeća momčad 1. lige federacije BiH na kraju su podijelile bodove.
Nogometaši Budućnosti su bili nešto bolji u prvih pola sata igre, a goričane je vjerojatno pomalo držao umor od jutarnjeg treninga, no kad su stvari sjele na svoje mjesto u 39. minuti Pek je odlično proigrao Dvornekovića koji je ušao malo sa strane u šesnaesterac Budućnosti i niskim prizemnim udarcem svladao Husića za vodstvo Gorice što je na kraju bio i konačan rezultat prvog dijela. U nastavku Gorica bolje ulazi i potpuno drži pod kontrolom igru, a nakon centaršuta Sedmaka, Celčić u 60. minuti pogađa gornji lijevi ugao vratara Budućnosti za zasluženih 2 : 0. U posljednjih pola sata Budućnost smanjuje preko Kurtića u 75. minuti nakon krive procjene i pogreške Perića, a u 87. minuti Haskić prekrasnim udarcem sa dvadeset metara skida paučinu sa Hadžićevog gola za konačnih 2:2.
Moramo spomenuti da su nogometaši Gorice od 75. - 90. minute propustili tri velike prilike za konačanu pobjedu, no unatoč tome treneri i jedne i druge ekipe napustili su zadovoljni travnjak u Medulinu.
Slijedeću utakmicu Gorica igra u srijedu protiv austrijskog drugoligaša, a o vremenu i mjestu igranja više ćemo znati sutra.

stadion u Medulinu
sudac: Zirdum
gledatelja. 20

strijelci: 0 : 1 Dvorneković (39), 0 : 2 Celčić (60), 1 : 2 Kurtić (75), 2 : 2 Haskić (87)