Rudeš - Gorica 4:0 (2:0)

Utorak, 17.09.2019.
Pregledano 173 puta
Rudeš - Gorica  4:0 (2:0)
KADETI - Prva NL Središte Zagreb, 4. kolo

NK RUDEŠ - HNK GORICA  4:0 (2:0)

ZAGREB - ŠC Rudeš, 15.09.2019. u 10:00 sati

Gledatelja - 50
Suci: Dejan Vuković, Zagreb; 1.pomoćni sudac - Ante Maleš, Zagreb; 2.pomoćni sudac - Tomislav Ćorluka, Zagreb; Delegat - Lidija Kunštek, Zagreb


Strijelci - 1:0 Silov u 12.min, 2:0 Čordaš u 15.min, 3:0 Silov u 51.min, 4:0 Orešković u 60.min


SASTAV - David Krajina, Marko Kvaternik (Houdek od 50.min), Mateo Krsnik (Drezga od 62.min), Roko Jurlina, Vinko Skrbin (Solomun od 61.min), Ivan Pušić (Isaković od 41.min), Ivan Kotrman (Caganić od 61.min), Jakov Karaula, Leon Rus (Vujičić od 41.min), Bruno Simichen, Dominik Quni


Pričuvni igraci - Matej Božurić, Marko Drezga, Kris Isaković, Jakov Caganić  Matej Solomun, Leon Houdek, 

Kapetan momčadi – Bruno Simichen

Trener - Damir Milanović

Opomene - Quni u 74.min-prigovor na odluku suca
Utakmica 5. kola na rasporedu je u subotu, 21.09.od 10:00 sati na domaćem terenu protiv Lučkog.





KADETI II - Druga NL Središte Zagreb, 4. kolo 

HNK GORICA II - ŠNM NK NAFTAŠ IVANIĆ  1:1 (1:1) 

VELIKA GORICA - gradski stadion, teren s umjetnom travom - 15.09.2019. u 18:00 sati

Gledatelja - 30


Sudac - Dario Aščić, Velika Gorica; 1.pomoćni sudac - Zvonimir Landeka, Velika Gorica; 2.pomoćni sudac - Jurica Huzjak, Zagreb; Delegat - Velibor Miličević, Velika Gorica


Strijelci - 0:1 Starčić u 3.min, 1:1 Godinić u 25.min 


SASTAV - Filip Crnolatec, Jurica Žlebačić, Ivan Petrović, Leon Badrić (Jungić od 78.min), Luka Tkalec (Jančić od 55.min), Fran Krsto Lukavečki (Crnković od 55.min), Matej Godinić (Milković od 78.min), Luka Brlek, David Sim (paradžik od 66.min), Marko Rakas, Juraj Šolaja, 


Pričuvni igrači - Adam Vučica, Marko Paradžik, Ivan Ćuk, Leon Jungić, Ivan Jančić, Željko Milković, Leo Crnković 


Kapetan momčadi – Luka Brlek

Trener - Dejan Debijađi

Opomene - Brlek u 77.min.preoštar start


U srijedu, 18.09. od 18:00 sati na rasporedu je zaostala utakmica 2.kola protiv Segeste a u 5.kolo na rasporedu je u subotu 21.09. od 15:00 sati u gostima protiv Rudeša.