Limači II osvojili prvenstvo bez izgubljenog boda

Sudac: Dario Mužar, velika Gorica, Velika Gorica

Gledatelja - 150
SASTAV - Matej Vidić, Juraj Ivanković, Matej Matić, Ivan Martinović, Marko Rakas, Ivan Petrović, David Tabak, Zdravko Malić, Leonardo Galorini Ilijevski, Patrik Povoljnjak, Hrvoje Barišić, Ivan Jančić, Luka Brlek, Matej Buđa, Leon Jungić, Marko petar Pavlica, Filip Jurenec, Hrvoje Krstanović,

Kapetan momčadi - Marko Rakas

Trener: Matej Žirović
STRIJELCI: 1:0 Rakas u 4. minuti, 2:0 Petrović u 7. minuti, 3:0 Rakas u 10. minuti, 4:0 Ivanković u 16.minuti, 5:0 Barišić u 17.minuti, 6:0 Galorini Ilijevski u 22.minuti, 7:0 Petrović u 24.minuti, 8:0 Jurenec u 37.minuti, 9:0 Jungić u 41.minuti, 10:0 Barišić u 43.minuti, 11:0 Buđa u 44.minuti, 12:0 Barišić u 49.minuti

Uvjerljivo osvojeno 1. mjesto ove generacije limača II. Ovo je bila zadnja utakmica u ovoj prvenstvenoj sezoni i naša je momčad potpuno zasluženo osvojila 1. mjesto u ligi. U svih 18. kola momčad je bila uvjerljiva i pobijedila u svim susretima sa zaista impozantnom gol razlikom - 127 postignutih i svega 16 primljenih golova. Igračima i treneru čestitke je uputio tajnik NS VG Stjepan Petrac koji je kapetanu momčadi uručio pehar a svim igračima podijelio medalje. Brojni roditelji bili su nazočni ovoj maloj završnoj svečanosti nakon koje su iskoristili priliku za fotografiranje iako se već spustio i mrak.

Uprava kluba također upućuje čestitke svim igračima i treneru te svakako i roditeljima koji prate igrače na treninzima i utakmicama. Završnu svečanost za kompletnu nogometnu školu uprava kluba organizirati će po završetku prvenstvene sezone.