HNK Gorica - NK Lokomotiva  0 : 2  ( 0 : 2)

Gledatelja:  Oko 90

Sudac:  Ivica Nalekinušić- Osekovo

Pomoćnici:  Vlado Crnobratac - Petrinja i Tomislav Krznarić -Kutina

Strijelci:  0 : 1 Ljuboja  ( 30 ), 0 : 2 Tomšić  (40)

Teško je reći tko je bio bolji u ovoj utakmici po veoma lošem i doslovno izoranom terenu,. Uvjeti za igru bili su vrlo teški a i vidljivost je bila veoma loša, posebno u drugom dijelu utakmice. Gusta magla koja se spustila na stadion praktično je onemogućavala vidljivost na cjelokupnom terenu. Mi možemo žaliti za svojim neiskorištenim prilikama koje nismo znali realizirati. Već u 3. minuti susreta Fisel je imao 100 postotnu priliku koju nije iskoristio - pucao je tik uz vratnicu.  Kazna je uslijedila već u 20. minuti kada je Ljuboja majstorski lobao našeg vratara Voštinića koji je loptu samo pogledom ispratio u gol. Naša je momčad pokušala uzvratiti u  34. minuti preko Pušeca, ali je on zamalo bio neprecizan,- također šalje loptu pokraj gola. Poznato je staro pravilo u nogometu ,da se svaka pogreška skupo kažnjava",  a to se našoj momčadi dogodili u  40. minuti utakmice kada Tomšić pogađa za 0 - 2 što je bio i konačni rezultat utakmice.

Uvjeti za igru onemogućavali su da obje momčadi prikažu kvalitetniju igru i praktično je pobijedila momčad koja se bolje snašla na ovakvom teškom terenu. Čestitke gostima na pobjedi i nastavku kup natjecanja. Našim igračima i treneru sve čestitke na zalaganju i  prikazanoj igri te još jednoj veoma dobroj utakmici.

Sastav:   HNK GORICA