Foto galerija
Gorica - Hypo limač Elektra  1:1 (1:1)
JUNIORI - polufinale Hrvatskog nogometnog kupa

HNK GORICA - NK HYPO LIMAČ ELEKTRA OSIJEK  1:1 (1:1)

VELIKA GORICA - gradski stadion, teren s umjetnom travom, 06.04.2016. u 16:30 sati

Gledatelja - 400
Suci: Goran Pečarić, Zagreb; Krunoslav Ambrinac, Zagreb; Anto Marić, Zagreb; Delegat: Marijan Klepo, Zagreb

STRIJELCI - 1:0 Muhar u 6.min (11m), 1:1 Tomas u 41.min (11m)

SASTAV - Matteo Kamenjašević, Filip Božić, Ivan Čolić, Antonio Krsnik (Jukić-Sunarić od 80.min), Ivan Krizmanić, Josip Rajić, Dinko Matošević, Luka Povoljnjak (Župetić od 46.min), Ladislav Roginić (Tadić od 46-min), Marko Muhar, Josip Lučić (Matić od 78.min)

Pričuvni igrači - Petar Klenović, Luka Tadić, Fran Matić, Matej Jukić-Sunarić, Marko Župetić, Domagoj Šoštarec,

Kapetan momčadi – Marko Muhar

Trener - Perica Vidak

Predstavnik kluba - Željko Desput
Opomene - Matić u 31.min-preoštar start; Rajić u 41.min-povlačenje suparničkog igrača za dres; Božić u 56.min-preoštar start

Isključenje - Čolić u 12.min-udaranje suparničkog igrača u prsa u tijeku igre

Odličan ambijent na današnjoj polufinalnoj utakmici juniora Gorice i Hypo limač Elektre iz Osijeka u kojoj je oko 400 gledatelja moglo uživati u dobrom nogometu. Prekrasno je bilo vidjeti veliki broj, prije svega  učenica i učenika srednjih škola sa svojim profesorima koji su došli pružiti potporu svojim kolegama koji su to svakako zaslužili odličnim dosadašnjim igrama i plasmanom u polufinale Hrvatskog kupa. Najviše uzbuđenja u današnjoj utakmici bilo je u uvodu utakmice jer već u 7. minuti u jednom odličnom proigravanju Matošević ulazi u kazneni prostor gostiju i zadnji igrač obrane ga ruši pa sudac opravdano pokazuje na kazneni udarac i isključuje gostujućeg igrača. Uspješan izvođač za vodstvo domaćih bio je Marko Muhar što su gledatelji popratili velikim pljeskom. Kada se očekivalo da će domaća močad iskoristiti igrača više i kontrolirati utakmicu, već u 13.min isključen je Čolić nakon jednog nepotrebnog kontakta sa gostujućim igračom tijekom igre na sredini terena. Ovo je poremetilo igru domaće momčadi, čiji igrači kao da su bili impresionirani ambijentom i važnosti utakmice te ne uspijevaju povezati konce utakmice do kraja prvog poluvremena. Gostujuća momčad izgleda bolje, preuzima inicijativu, ima i veći posjed lopte te radi stalni pritisak na zadnju liniju i vrata domaće momčadi. Njihova bolja igra rezultirala je izjednačenjem u 41.minuti nakon dosuđenog i realiziranog kaznenog udarca. U drugom dijelu ravnoprava utakmica, domaća je momčad odigrala puno bolje, imala je i neke prilike ali do vodećeg zgoditka ipak nije došlo. Gosti su se prikazali u vrlo dobrom svijetlu, momčad je tehnički vrlo dobra, disciplinirana je u igri i današnjom su igrom pokazali da su potpuno zasluženo došli do polufinala Hrvatskog kupa. Gorica ima aktivni rezultat i na uzvratnu utakmicu momčad Perice Vidaka putuje kompletna (Sedlaček, Desput) i sa vjerom da može ostvariti dobar rezultat a uzvratna utakmica na rasporedu je 27.04. travnja u Osijeku.